14 sierpnia ZDM nie pracuje - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

10-08-2020

14 sierpnia ZDM nie pracuje

W najbliższy piątek wyjątkowo nie załatwicie żadnej sprawy w Zarządzie Dróg Miejskich. Ten dzień pracownicy urzędu mają wolny, bo w sobotę wypada święto. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę przy planowanym załatwianiu spraw.

Jak co roku na 15 sierpnia przypada Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – które zgodnie z ustawą jest dniem wolnym od pracy – oraz Święto Wojska Polskiego. Zgodnie z prawem jeśli dzień ustawowo wolny od pracy nakłada się na inny wolny, pracodawca powinien wyznaczyć pracownikom inny dzień, w którym mogą skorzystać z przywileju. W ZDM-ie zdecydowano najprościej, że wolny będzie piątek poprzedzający święto.

W związku z tym w piątek nie będzie możliwe załatwienie żadnej sprawy w Kancelarii ZDM przy ulicy Chmielnej 120. Prosimy o planowanie załatwienia sprawy w innych dniach pracy.

Czynne będą za to Punkty Obsługi Pasażera ZTM, w których można m.in. wyrobić lub przedłużyć abonament mieszkańca na parkowanie w SPPN, zarówno w dotychczasowej strefie jak i w jej rozszerzonej części na Pradze-Północ i na Woli. Wykaz POP-ów, w których można to zrobić znajdziecie na stronie ZDM.

Powered by Projectic.pl