Kanonizacja Jana Pawła II - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

24-04-2014

Kanonizacja Jana Pawła II

W związku z uroczystościami kanonizacji Jana Pawła II, które odbędą się 27 kwietnia br.,

wystąpią zmiany w organizacji ruchu. Prosimy o zwrócenie szczególnej  uwagi na znaki drogowe zwłaszcza w okolicach pl. Piłsudskiego i w Wilanowie gdzie odbędą się uroczystości towarzyszące kanonizacji w Centrum Opatrzności Bożej.
25 kwietnia br. (piątek) w godz.  17.00 – 23.30 – zostanie zamknięty rejon pl. Piłsudskiego, z ruchu kołowego zostaną wyłączone ul. Moliera, ul. Wierzbowa. Te zostaną zamknięte operacyjnie przez służby mundurowe. Z możliwości parkowania zostanie wyłączona ul. M. Tokarzewskiego – Karaszewicza, jak również zatoka postojowa na ul. Wierzbowej. 
26 kwietnia br. (sobota) od godz. 9.00 rano do 27 kwietnia br. (niedziela) do godz. 22.00 – z ruchu kołowego zostanie wyłączona al. Rzeczypospolitej na odcinku od ul. Księdza Prymasa  A. Hlonda do ul. Sejmu Czteroletniego.
27 kwietnia br. (niedziela) od godz. 7.00 rano do godz. 13.00 z ruchu kołowego zostanie wyłączona ul. Księdza Prymasa  A. Hlonda na odcinku al. Rzeczypospolitej do ul. Św. U. Ledóchowskiej.
27 kwietnia br. (niedziela) od godz. 7.30 rano do godz. 16.00 al. Rzeczypospolitej  zostanie zawężona po jednym pasie ruchu w każdym kierunku, z przeznaczeniem na miejsca parkingowe podczas trwających uroczystości. Również fragment ul. Przyczółkowej w kierunku Konstancina  zostanie zawężony na miejsca parkingowe dla autokarów.

 Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej: Jan Paweł II obrazy olejne.

Powered by Projectic.pl