Wszystkich Świętych – zezwolenia na wjazd pod cmentarze - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

20-10-2021

Wszystkich Świętych – zezwolenia na wjazd pod cmentarze

Od kilkunastu dni przyjmujemy i rozpatrujemy wnioski o uzyskanie zezwolenia na wjazd pod cmentarze. Stosowne identyfikatory już zaczęliśmy wydawać. Po ich odbiór zapraszamy do siedziby Zarządu Dróg Miejskich przy ul. Chmielnej 120 - po uprzednim umówieniu się telefonicznie.

Trwa przyjmowanie wniosków o wydanie identyfikatorów uprawniających do wjazdu w okolice nekropolii. O identyfikator mogą wnioskować osoby, które otrzymały zezwolenie na zajęcie pasa drogowego pod handel w rejonie cmentarzy.

Wnioski dotyczące wydania identyfikatorów można składać w Kancelarii ZDM, mieszczącej się w budynku przy ul. Chmielnej 120, w godzinach 8-15. Ważne: do wniosku należy dołączyć kserokopię decyzji na przyznane miejsce handlowe.

Identyfikatory już zaczęliśmy wydawać. Można je odbierać w siedzibie ZDM, przy ul. Chmielnej 120, w godz. 8-15 – po uprzednim umówieniu się telefonicznie (numery telefonów pod artykułem). Osoby odbierające identyfikator w imieniu innej osoby, powinny posiadać oryginalne pisemne upoważnienie do odbioru identyfikatora, ze wskazaniem imienia i nazwiska osoby upoważnionej.

Tak jak w ubiegłych latach, w dniu Wszystkich Świętych, oraz w dniach poprzedzających rejony większych warszawskich cmentarzy objęte zostaną specjalną organizacją ruchu. Niebawem szczegółowo poinformujemy o zmianach w organizacji ruchu w rejonie nekropolii.

Kontakt

Zespół ds. identyfikatorów

  • telefony:
    • 22 55 89 211
    • 22 55 89 144
    • 22 55 89 208

Pliki do pobrania

Powered by Projectic.pl