Animuszu i Przylesie z nowym asfaltem - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Warszawa 19115 Miejskie Centrum Kontaktu

Wyszukiwarka

Menu główne

17-05-2023

Animuszu i Przylesie z nowym asfaltem

Wracamy na ulice Animuszu i Przylesie na Białołęce, żeby dokończyć wymianę nawierzchni jezdni. W weekend, 20-21 maja, droga będzie nieprzejezdna na ok. trzystumetrowym odcinku od Prząśniczek do Czeremchowej. Objazdem kursować będą autobusy linii 900.

Na początku maja ułożyliśmy nowy asfalt na ulicy Przylesie od ul. Czeremchowej do łuku drogi. Teraz dokończą prace i wyremontują jezdnię na odcinku od ul. Prząśniczek do Czeremchowej. Początek prac w sobotę, 20 maja, ok. godz. 5.00.

Objazdy dla kierowców

Droga zostanie zamknięta już na skrzyżowaniu z Modlińską. Skręcić z tej ulicy w Prząśniczek będą mogli tylko dojeżdżający do posesji Modlińska 204 i 204a. Całkowicie wyłączony z ruchu będzie odcinek od Prząśniczek, wraz ze skrzyżowaniem, do Czeremchowej, również ze skrzyżowaniem.

Zamknięty fragment drogi będzie można objechać, jadąc od skrzyżowania ulic Modlińskiej i Mehoffera przez: Mehoffera – Parcelacyjną – Deseniową – Czystej Wody – Czajki do drogi technicznej i ulicy Modlińskiej.

Kierowcy wrócą na ulice Animuszu i Przylesie w niedzielę wieczorem, ok. godz. 22.00.

900 na zmienionej trasie

Autobusy linii 900 będą w tym czasie jeździły ulicami Chlubną, Czajki i bocznymi jezdniami Modlińskiej. Autobusy nie zatrzymują się na przystankach Poetów oraz Dąbrówka Szlachecka. Odjazdy w kierunku krańca Dom Samotnej Matki będą odbywały się z przystanku Aluzyjna 02 zlokalizowanego przy ulicy Modlińskiej za skrzyżowaniem z Aluzyjną (w kierunku Legionowa) oraz z przystanku początkowego Dąbrówka Wiślana 02.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Mapa przedstawiająca objazd zamkniętego odcinka ulicy Przylesie.

Powered by Projectic.pl