Konsultacje i spotkania - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Wyszukiwarka

Menu główne

Konsultacje i spotkania

Zarząd Dróg Miejskich prowadzi konsultacje społeczne w sprawach dotyczących planowanych inwestycji i remontów, a także innych przedsięwzięć. Organizujemy spotkania informacyjne z mieszkańcami. W trakcie takich spotkań szczegółowo informujemy o zakresie planowanych inwestycji, słuchamy sugestii i pytań mieszkańców.

W tym miejscu można zapoznać się z terminami trwających konsultacji i spotkań oraz z raportami dotyczącymi sposobu rozpatrzenia uwag zgłaszanych przez mieszkańców.

 

Zakończone konsultacje społeczne i spotkania z mieszkańcami

  Strefa Płatnego Parkowania Niestrzeżonego

 • Jaka strefa płatnego parkowania na Mokotowie?

  Jaka strefa płatnego parkowania na Mokotowie?

  Konsultacje społeczne dotyczące zmian na ulicach Mokotowa w związku z ewentualnym rozszerzeniem Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego …

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jaka strefa płatnego parkowania na Kamionku?

  Jaka strefa płatnego parkowania na Kamionku?

  Konsultacje społeczne dotyczące zmian na ulicach wschodniej części Kamionka na Pradze-Południe w związku z ewentualnym wprowadzeniem …

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jaka strefa płatnego parkowania na pl. Hallera i Szmulowiźnie?

  Jaka strefa płatnego parkowania na pl. Hallera i Szmulowiźnie?

  Zarząd Dróg Miejskich zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zmian na ulicach Pragi-Północ w związku z ewentualnym wprowadzeniem Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w okolicach pl. Hallera i na Szmulowiźnie.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jaka strefa płatnego parkowania na Saskiej Kępie?

  Jaka strefa płatnego parkowania na Saskiej Kępie?

  Konsultacje społeczne dotyczące zmian na ulicach Pragi-Południe w związku z ewentualnym wprowadzeniem Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego …

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jaka strefa płatnego parkowania na Mokotowie?

  Jaka strefa płatnego parkowania na Mokotowie?

  Konsultacje społeczne dotyczące zmian na ulicach Mokotowa w związku z ewentualnym rozszerzeniem Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego …

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jaka strefa płatnego parkowania na Ochocie?

  Jaka strefa płatnego parkowania na Ochocie?

  Konsultacje społeczne dotyczące rozszerzenia Strefy Płatnego Parkowania na Ochocie odbyły się w październiku i listopadzie 2020 r. Raport podsumowujący konsultacje społeczne został opublikowany 1 marca 2021. Mieszkańcy zgłosili niemal 500 uwag. Większość dotyczyła szczegółowych rozwiązań projektowych na poszczególnych ulicach.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jaka strefa płatnego parkowania na Żoliborzu?

  Jaka strefa płatnego parkowania na Żoliborzu?

  Konsultacje społeczne dotyczące rozszerzenia Strefy Płatnego Parkowania na Żoliborzu odbyły się w październiku i listopadzie 2020 r. Raport podsumowujący konsultacje społeczne został opublikowany 1 marca 2021. Mieszkańcy zgłosili niemal 800 uwag. Większość dotyczyła szczegółowych rozwiązań projektowych na poszczególnych ulicach.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jaka strefa płatnego parkowania na Pradze-Północ?

  Jaka strefa płatnego parkowania na Pradze-Północ?

  Kilkaset osób wzięło udział w konsultacjach społecznych dotyczących rozszerzenia Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego na Pradze-Północ i Woli. Pomysł cieszył się dużym poparciem. Opracowaliśmy właśnie raport z konsultacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jaka strefa płatnego parkowania na Woli?

  Jaka strefa płatnego parkowania na Woli?

  Kilkaset osób wzięło udział w konsultacjach społecznych dotyczących rozszerzenia Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego na Pradze-Północ i Woli. Pomysł cieszył się dużym poparciem. Dostępny jest raport z konsultacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Przebudowy ulic i placów

 • Przygotowujemy projekt zmian na ul. Sokratesa

  Przygotowujemy projekt zmian na ul. Sokratesa

  We wtorek 8 września 2020 r. odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Dzielnicy Bielany. Zaprezentowaliśmy na nim najnowszą wersję projektu zmiany organizacji ruchu. Celem jest wypracowanie we współpracy z mieszkańcami koncepcji ulicy zarówno bezpiecznej, jak i funkcjonalnej.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Kondratowicza w nowej odsłonie – zobacz projekt

  Kondratowicza w nowej odsłonie – zobacz projekt

  Dużo zieleni, nowe chodniki i drogi rowerowe, uporządkowane parkowanie – tak będzie wyglądała ul. L. Kondratowicza po wybudowaniu metra.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Zmiany na Jana Kazimierza – raport z konsultacji

  Zmiany na Jana Kazimierza – raport z konsultacji

  Prawie dwieście uwag zgłosili mieszkańcy do projektu przebudowy ul. Jana Kazimierza. Publikujemy raport z konsultacji społecznych tej ważnej dla Odolan inwestycji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Plac Pięciu Rogów – odpowiadamy na pytania

  Plac Pięciu Rogów – odpowiadamy na pytania

  W czerwcu 2020 r. prezentowaliśmy projekt przebudowy pl. Pięciu Rogów. Po spotkaniu, w którym udział wzięło kilkadziesiąt osób, zebraliśmy wasze pytania i wyjaśniamy najczęściej pojawiające się wątpliwości.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Przebudowa placu Na Rozdrożu – raport z konsultacji

  Przebudowa placu Na Rozdrożu – raport z konsultacji

  Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące przebudowy pl. Na Rozdrożu. Dzięki uwagom od mieszkańców i użytkowników placu projekt będzie lepiej odpowiadał ich potrzebom. Przebudowa placu obejmuje m.in. budowę wind na przystanki autobusowe.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA NA ESTRADY – SPOTKANIE INFORMACYJNE

  POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA NA ESTRADY – SPOTKANIE INFORMACYJNE

  Ulica Estrady to ważny łącznik pomiędzy Bemowem i Radiowem a Łomiankami. Z tego powodu jest ona mocno obciążona ruchem i często dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji. W związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców i radnych w sprawie poprawy bezpieczeństwa na ulicy Estrady chcemy wprowadzić zmiany na tej ulicy. Spotkanie informacyjne dla mieszkańców odbyło się 7 czerwca 2018 r. w filii Bielańskiego Ośrodka Kultury przy ul. Estrady.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Zmiany na rogu Szwedzkiej i al. „Solidarności” – zobacz projekt

  Zmiany na rogu Szwedzkiej i al. „Solidarności” – zobacz projekt

  Zakres prac jest duży, a po przebudowie skrzyżowanie zmieni się nie do poznania. Dziś to miejsce to skomplikowany węzeł komunikacyjny, w którym krzyżuje się kilka jezdni. Z tego powodu skrzyżowanie to jest niewydolne, jego przekroczenie pieszo jest bardzo utrudnione, zaś przejazd rowerem – praktycznie niemożliwy. Dlatego konieczna jest jego przebudowa. Planowane zmiany przedstawiliśmy na spotkaniu informacyjnym 19 lutego 2018 r. w Praskiej Światotece przy ul. Szwedzkiej.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jaka aleja Wojska Polskiego? – raport z konsultacji

  Jaka aleja Wojska Polskiego? – raport z konsultacji

  Aleja Wojska Polskiego się zmieni. Publikujemy raport podsumowujący konsultacje społeczne dotyczące projektu z budżetu partycypacyjnego 2017 „Rewitalizacja alei Wojska Polskiego na Żoliborzu”.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • PRZEBUDOWA „OBWODNICY” TARGÓWKA – RAPORT Z KONSULTACJI

  PRZEBUDOWA „OBWODNICY” TARGÓWKA – RAPORT Z KONSULTACJI

  Publikujemy raport podsumowujący konsultacje społeczne dotyczące „obwodnicy” Targówka Mieszkaniowego. To projekt zakładający przebudowę ciągu ulic Ossowskiego, Handlowej, Myszkowskiej, Pratulińskiej, Gorzykowskiej i Kołowej. Uwagi zgłoszone przez mieszkańców pozwoliły nam udoskonalić projekty.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • ZMIANY NA BIELANACH – RAPORT Z KONSULTACJI

  ZMIANY NA BIELANACH – RAPORT Z KONSULTACJI

  Publikujemy raport podsumowujący konsultacje planowanej inwestycji w ciągu ulic Rudnickiego-Perzyńskiego-Podczaszyńskiego. Uwagi zgłoszone przez mieszkańców pozwoliły udoskonalić projekty.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • ZMIANY NA NIEMCEWICZA I WSPÓLNEJ – RAPORT Z KONSULTACJI

  ZMIANY NA NIEMCEWICZA I WSPÓLNEJ – RAPORT Z KONSULTACJI

  Budowę infrastruktury rowerowej na ul. Niemcewicza i na ul. Wspólnej w Wesołej, na odcinku od 1 Praskiego Pułku do ul. Szosowej, poddaliśmy konsultacjom społecznym. Uwagi zgłoszone przez mieszkańców pozwoliły udoskonalić projekty.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • ZIELONA ŚWIĘTOKRZYSKA – Raport z konsultacji

  ZIELONA ŚWIĘTOKRZYSKA – Raport z konsultacji

  Za nami konsultacje społeczne dotyczące zmian na ul. Świętokrzyskiej i pl. Powstańców Warszawy. Projekty te zostaną zrealizowane w ramach budżetu partycypacyjnego 2016.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jaka Miodowa – raport z konsultacji

  Jaka Miodowa – raport z konsultacji

  W przyszłym roku planowany jest generalny remont ul. Miodowej. Ma ona szansę stać się elegancką ulicą, z równą jezdnią i chodnikami. O to, jak dokładnie ma wyglądać, pytamy mieszkańców – na uwagi czekamy do 16 września. Remont ul. Miodowej miał się odbyć jeszcze w 2015 r. Zarząd Dróg Miejskich na wniosek organizacji społecznych zadecydował o zwiększeniu zakresu prac i poprzedzeniu ich konsultacjami społecznymi.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Komunikacja rowerowa

 • Jakie Veturilo po 2020 roku?

  Jakie Veturilo po 2020 roku?

  System rowerów miejskich Veturilo na obecnych zasadach będzie działać do końca sezonu w 2020 r. Zanim przygotujemy założenia i warunki do przetargu na Veturilo w latach 2021-25, chcieliśmy porozmawiać z mieszkańcami Warszawy i osobami korzystającymi z miejskich rowerów o tym, jak ma wyglądać ten system w przyszłości.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Budowa 7 dróg dla rowerów – raport z konsultacji

  Budowa 7 dróg dla rowerów – raport z konsultacji

  Siedem projektów dróg dla rowerów na Targówku, Pradze-Południe, Ursynowie, Woli i Bielanach poddaliśmy konsultacjom społecznym. Liczne uwagi zgłoszone przez mieszkańców pozwoliły poprawić projekty.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Budowa 4 dróg dla rowerów – raport z konsultacji

  Budowa 4 dróg dla rowerów – raport z konsultacji

  Planujemy budowę czterech nowych dróg dla rowerów: w Al. Jerozolimskich, ul. Kasprzaka, Wolskiej i Połczyńskiej, ul. Powsińskiej i Wiertniczej oraz ul. Jagiellońskiej. W konsultacjach dotyczących projektów tych tras otrzymaliśmy mnóstwo uwag. Dzięki nim udało się poprawić projekty.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Konsultujemy „Standardy rowerowe”

  Konsultujemy „Standardy rowerowe”

  Pomóż nam w aktualizacji standardów projektowania i wykonania tras rowerowych! W dniach 18.02.-10.03. odbędą się konsultacje społeczne nowych „standardów rowerowych”, które stanowią aktualizację dokumentu przygotowanego i przyjętego 6 lat temu.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jakie Veturilo po 2016 roku?

  Jakie Veturilo po 2016 roku?

  100 nowych wypożyczalni, w tym 10 z rowerami elektrycznymi; 1300 rowerów więcej – tak od 2017 r. zmieni się system rowerów Veturilo. Wiosną planujemy przetarg na nowego operatora systemu.

  CZYTAJ WIĘCEJ

Powered by Projectic.pl