ZMIANY NA NIEMCEWICZA I WSPÓLNEJ - RAPORT Z KONSULTACJI - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Wyszukiwarka

Menu główne

ZMIANY NA NIEMCEWICZA I WSPÓLNEJ – RAPORT Z KONSULTACJI

Budowę infrastruktury rowerowej na ul. Niemcewicza i na ul. Wspólnej w Wesołej, na odcinku od 1 Praskiego Pułku do ul. Szosowej, poddaliśmy konsultacjom społecznym. Uwagi zgłoszone przez mieszkańców pozwoliły udoskonalić projekty.

Pod koniec października i w listopadzie  odbyły się konsultacje społeczne, dotyczące planowanych przez nas inwestycji rowerowych w Wesołej. Podczas spotkania konsultacyjnego i mailowo otrzymaliśmy kilkadziesiąt uwag dotyczących zaprojektowanej trasy. Te, które były możliwe do wprowadzenia, zostały uwzględnione i wprowadzone do projektu. Na pozostałe odpowiedzieliśmy w raporcie, uzasadniając dlaczego nie było można ich uwzględnić. Z raportem można się zapoznać poniżej.

Co planujemy zmienić?

Inwestycja jest pierwszym krokiem do wykreowania komfortowego i bezpiecznego połączenia rowerowego pomiędzy Dzielnicą Rembertów a Dzielnicą Wesoła m.st. Warszawy, przy jednoczesnym podłączeniu istniejących dróg dla rowerów na ul. Wspólnej i ul. 1 Praskiego Pułku do planowanej na rok 2017 infrastruktury rowerowej wzdłuż ul. Marsa. Dodatkowo powstanie chodnik na odcinku 300 m.

Pełny raport z konsultacji społecznych znajduje się pod adresem: konsultacje.um.warszawa.pl/konsultacja/co-zmieni-sie-na-ul-niemcewicza-i-wspolnej-w-wesolej-po-wybudowaniu-sciezki-rowerowej.

Powered by Projectic.pl