Awaryjna naprawa ulicy Patriotów - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Warszawa 19115 Miejskie Centrum Kontaktu

Wyszukiwarka

Menu główne

15-09-2023

Awaryjna naprawa ulicy Patriotów

Z uwagi na zły stan techniczny jezdni ul. Patriotów postanowiliśmy o awaryjnej wymianie nawierzchni. Droga zostanie zamknięta na odcinku od Izbickiej do Żołędziowej. Dla kierowców będą wyznaczone objazdy. Zmieni się trasa linii 115. Początek prac w piątek, 15 września, o godzinie 22:00.

Prace drogowe, znak zakazu wjazdu, znak kierunku objazdu.

Ulica Patriotów po wschodniej stronie torów (po stronie ulicy Izbickiej, Żołędziowej i Walcowniczej) zostanie zamknięta na odcinku od ulicy Izbickiej do Żołędziowej. Początek utrudnień w piątek, 15 września, o godzinie 22:00. Objazd remontu poprowadzi drogą po zachodniej stronie torów (po stronie Bysławskiej, Przewodowej i Panny Wodnej). Na drugą stronę torów będzie można przejechać na wysokości Izbickiej, na węźle „Patriotów” oraz przy Walcowniczej.

Linia autobusowa 115 ominie utrudnienia jadąc wschodnią stroną Patriotów do przejazdu kolejowego przy stacji Warszawa Radość (na wysokości Izbickiej). Stamtąd autobusy zachodnią stroną Patriotów dojadą do węzła „Patriotów”, gdzie przejadą na właściwą – wschodnią stronę – linii kolejowej. 115 nie zatrzyma się na przystankach Tomaszowska 01 i 02 oraz Lawinowa 01 i 02. Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Prace zakończymy w poniedziałek, 18 września, o godzinie 4:00.

Powered by Projectic.pl