07-08-2017

Bartycka po frezowaniu

Zakończyliśmy doraźny remont ul. Bartyckiej. Dwa tygodnie temu frezowany były odcinek między ul. Czerniakowską a pod Kopcem, a w miniony weekend od ul. pod Kopcem do przystanku Figowa. Po remoncie znacząco poprawiły się warunki jazdy na 1,5 km odcinku.

Bartycka po frezowaniu

Doraźny remont ulicy Bartyckiej miał przede wszystkim poprawić stan zniszczonej nawierzchni jezdni.  Na remontowanym odcinku ułożyliśmy nowy asfalt i oznakowanie poziome. Zniknęły nierówności, zapadnięcia i wykruszenia, które zagrażały bezpieczeństwu uczestników ruchu. Przy okazji jezdnia została tak wyprofilowana, aby usprawnić odpływ wody i ograniczyć tworzenie się kałuż (ul. Bartycka nie posiada kanalizacji deszczowej, woda spływa do znajdujących się wzdłuż ulic rowów).

W perspektywie najbliższych kilku lat planowana jest generalna przebudowa tej ulicy – wówczas wybudowana zostanie m. in. kanalizacja, a także nowa jezdnia, chodniki i infrastruktura rowerowa. Ta inwestycja będzie realizowana przez Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych do 2022 roku.

 

 

Zobaczcie efekt naszych prac:

Powered by Projectic.pl