Boczna jezdnia Jagiellońskiej do remontu - ZDM Warszawa

Wyszukiwarka

Menu główne

24-07-2026

Boczna jezdnia Jagiellońskiej do remontu

Kolejny odcinek jezdni bocznej ulicy Jagiellońskiej zostanie przebudowany. Od poniedziałku, 27 lipca kierowcy nie przejadą przed prywatną uczelnią. Na pozostałych fragmentach będzie ruch dwukierunkowy.

Tak zwana jezdnia serwisowa Jagiellońskiej zmienia oblicze. Dotychczas prywatny inwestor przebudował odcinek od ostatniego skrzyżowania przed ulicą Zatylną a budynkiem na wysokości Rozwojowej. Teraz przebudujemy ulicę w rejonie uczelni, która przygotowała projekt organizacji ruchu dla odcinka od Batalionu Platerówek do Jagiellońskiej 57. Trylinkę zastąpi równy asfalt, będą też nowe chodniki i wygodne zatoki postojowe. Wcześniej wodociągowcy wykonają odwodnienie ulicy. Więcej informacji w poprzednim komunikacie.

Jezdnią boczną w obu kierunkach

W poniedziałek, 27 lipca o godz. 9 zamkniemy remontowany odcinek. Jak pojadą mieszkańcy?

  • Zamknięty zostanie odcinek od wjazdu na teren prywatnej uczelni do wjazdu na nowo wybudowane osiedle;
  • od strony Batalionu Platerówek i od strony komendy policji kierowcy dojadą tylko do miejsca prac – na obydwu odcinkach będzie ruch dwukierunkowy;
  • po obu stronach remontowanego odcinka staną znaki zakazujące parkowania, także w zatokach postojowych

Prace na jezdni serwisowej zostały zaplanowane do końca wakacji.

Powered by Projectic.pl