Dywizjonu 303 i Gorzykowska po frezowaniu - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

07-10-2019

Dywizjonu 303 i Gorzykowska po frezowaniu

Zakończyliśmy prace związane z remontem nawierzchni jezdni na ulicach Dywizjonu 303 i Gorzykowskiej. Od poniedziałkowego poranka użytkownicy mogą korzystać z nowego i równego asfaltu.

Prace na obydwu ulicach rozpoczęły się w miniony piątek. Weekendowe frezowania przeprowadzamy w niecałe 54 godziny, minimalizując przy tym utrudnienia dla mieszkańców. Tak było też w przypadku ulic Dywizjonu 303 i Gorzykowskiej.

Nowa nawierzchnia jezdni ul. Dywizjonu 303 pojawiła się na odcinku od wiaduktu nad al. Obrońców Grodna (trasą S8) do ul. Księcia Janusza. W sumie to pond 6 tys. mkw. nowego asfaltu. Całość wzmocniona została specjalną siatką, co pozwoli wydłużyć trwałość remontu. Odtworzyliśmy również oznakowanie poziome.

Ul. Gorzykowska jest częścią tzw. „obwodnicy” Targówka. Zasadnicze prace w tym miejscu zostały już zakończone. Po otrzymaniu dodatkowych środków postanowiliśmy zwiększyć zakres robót i wymienić warstwę ścieralną ul. Gorzykowskiej na odcinku od ul. Handlowej do Radzymińskiej.

Obie ulice są już w pełni przejezdne i dostępne dla użytkowników. Oznakowanie poziome na ul. Gorzykowskiej będzie odtwarzane w późniejszym terminie.

Powered by Projectic.pl