Frezowanie Połczyńskiej - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

06-11-2019

Frezowanie Połczyńskiej

W najbliższy weekend naprawimy nawierzchnię ulicy Połczyńskiej. Nowy asfalt pojawi się na południowej jezdni na odcinku od ul. Rotundy od Dźwigowej.

Prace na ul. Połczyńskiej rozpoczną się w najbliższy piątek, 8 listopada ok. godz. 22.00 i potrwają do poniedziałku, 11 listopada do godz. 4.00. W sumie na 500 metrowym odcinku od ul. Rotundy do Dźwigowej położymy ponad 5 tys. m.kw. nowego asfaltu. Zostanie on dodatkowo wzmocniony specjalną siatką szklano-węglową, co wydłuży trwałość remontu. Odtworzone zostanie również oznakowanie poziome. Na czas prac ul. Połczyńska zostanie wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Lazurowej do Dźwigowej.

Od skrzyżowania z ul. Lazurową utrzymany będzie wyłącznie dojazd, jednym pasem, do ul. Szeligowskiej. Dalej ulica jezdnia będzie całkowicie wyłączona z ruchu. Na czas robót połączenie z ul. Połczyńską stracą ulice: Nowej Huty i Rotundy. Objazd zamkniętego odcinka zostanie poprowadzony ulicami: Lazurową, Człuchowską i Powstańców Śląskich lub al. 4 Czerwca 1989r. – ks. J. Chrościckiego – Świerszcza – Globusowa – Dźwigowa.

Pojawią się też zmiany w komunikacji miejskiej. Autobusy linii 105, 197, 713, 743 oraz nocnej N52 (tylko w kierunku Browarna/Rondo Daszyńskiego, Gwiaździsta, Cm. Wolski) pojada objazdem ulicami: Lazurowa – Człuchowska – Powstańców Śląskich. Autobusy linii nocnej N42, jadące w kierunku Dw. Centralnego, będą kursowały ul. Powstańców Śląskich).

W naszych planach jest również remont ul. Połczyńskiej na odcinku od ul. Rotundy do Szeligowskiej. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Powered by Projectic.pl