Konsultujemy zmiany na Niemcewicza i Wspólnej w Wesołej - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

24-10-2016

Konsultujemy zmiany na Niemcewicza i Wspólnej w Wesołej

Rozpoczynamy konsultacje zmian na dwóch ulicach w Wesołej. Planujemy wybudować infrastrukturę rowerową na ul. Niemcewicza i na ul. Wspólnej, na odcinku od 1 Praskiego Pułku do ul. Szosowej. Zachęcamy do zapoznania się z projektami i przesyłania uwag.

Prezentujemy projekty i prosimy o uwagi. Będziemy je zbierać podczas spotkania konsultacyjnego (termin poniżej), pisemnie oraz mailowo: rowery@um.warszawa.pl. Uwagi można zgłaszać do 20 listopada 2016 r.

Co planujemy zmienić?

Inwestycja jest pierwszym krokiem do wykreowania komfortowego i bezpiecznego połączenia rowerowego pomiędzy Dzielnicą Rembertów a Dzielnicą Wesoła m.st. Warszawy, przy jednoczesnym podłączeniu istniejących dróg dla rowerów na ul. Wspólnej i ul. 1 Praskiego Pułku do planowanej na rok 2017 infrastruktury rowerowej wzdłuż ul. Marsa.

Poza wstępnymi projektami zagospodarowania terenu [rys.1] [rys.2], udostępniamy również sporządzoną inwentaryzację zieleni [rys.1] [rys.2] wraz z zestawieniem tabelarycznym

Zapoznaj się z projektami

Prezentacja projektów oraz dyskusja nad przyjętymi rozwiązaniami odbędzie się:

• WESOŁA

15 listopada 2016 r. (wtorek), godz. 17.00

Urząd Dzielnicy Wesoła, ul. 1 Praskiego Pułku 33 (sala konferencyjna)

Na Wasze uwagi do projektów czekamy do 20 listopada. Można je składać pisemnie lub przesłać mailowo na adres rowery@um.warszawa.pl

Powered by Projectic.pl