W Wilanowie pracowaliśmy na ulicy Powsińskiej, Sobieskiego, Nałęczowskiej, Przyczółkowej, Drewny, Przekornej, Rosochatej i Sytej. Na Ursynowie bariery zniknęły m.in. na skrzyżowaniu ulic Dolina Służewiecka – al. J. Rodowicza „Anody”, Jastrzębowskiego – J. Rodowicza „Anody”, Cynamonowej i Ciszewskiego, Rosoła i Nowoursynowskiej, Wąwozowej i Relaksowej, al. KEN i ul. Belgradzkiej, Belgradzkiej i Lokajskiego, Belgradzkiej i Lanciego czy al. KEN i ul. Gandhi. Pracowaliśmy też m.in. na przejściach dla pieszych na ul. Rosoła i w al. KEN.
Bariery zniknęły też w 20 lokalizacjach na Żoliborzu, m.in. na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego i zachodniej części pl. Inwalidów, przejściu przez południowy wlot ul. Mickiewicza na pl. Inwalidów, skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ulicami Bitwy pod Rokitną, Wieniawskiego, Brodzińskiego i Wyspiańskiego. Za nami też prace na ul. Mickiewicza, Broniewskiego i Krasińskiego.
Na prace w Wilanowie, Ursynowie i Żoliborzu wydaliśmy 600 tys. zł. Usunęliśmy bariery łącznie w 54 lokalizacjach. W tym roku bariery architektoniczne usuniemy jeszcze w trzech dzielnicach. Obecnie trwają prace na Bielanach, gdzie wytypowanych zostało 20 lokalizacjach, m.in. na ul. Broniewskiego, Conrada i Sokratesa. Jeszcze w tym roku planujemy roboty na Woli i Bemowie. Łącznie na usuwanie barier architektonicznych wydamy w tym roku blisko 2 mln zł.
Co ważne, oprócz programu likwidującego bariery architektoniczne, bariery usuwane są także na bieżąco w ramach inwestycji, przebudów i remontów dróg. Dobrym przykładem może być przebudowa ulicy Namysłowskiej czy remont chodnika na ul. Korotyńskiego, gdzie ułożyliśmy ryflowane płyty prowadzące.