Prace na Broniewskiego - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Warszawa 19115 Miejskie Centrum Kontaktu

Wyszukiwarka

Menu główne

19-05-2023

Prace na Broniewskiego

Rozpoczynamy kolejny etap prac przy budowie drogi dla rowerów na ulicach Perzyńskiego, Podczaszyńskiego i Rudnickiego. Od poniedziałku, 22 maja, będziemy pracowali na ulicy Broniewskiego oraz jej skrzyżowaniu z Rudnickiego. Wystąpią utrudnienia dla pieszych i rowerzystów.

Znak informujący o robotach drogowych.

Od poniedziałku, 22 maja, od godz. 8.00 drogowcy przystąpią do przebudowy skrzyżowania ulicy Rudnickiego z Broniewskiego. Prace będą się toczyć w trzech etapach – kolejno: w południowo-wschodnim, zachodnim i północno-wschodnim narożniku skrzyżowania. Podczas robót wystąpią niewielkie zwężenia na łukach ulic, zamykane będą też poszczególne przejścia dla pieszych i przejazdy rowerowe. W czasie zamknięcia jednego z nich dostępne będą pozostałe.

Także w poniedziałek, 22 maja, o godz. 8.00 rozpocznie się przebudowa sygnalizacji świetlnych na ulicy Broniewskiego, pomiędzy Rudnickiego a Galla Anonima. Prace prowadzone będą w terenach zielonych przyległych do pasa drogowego. Mogą wystąpić lokalne i czasowe zwężenia jezdni.

W obu przypadkach roboty będą się toczyć przez ok. 1,5 miesiąca.

Metamorfoza na Bielanach

Ważny bielański ciąg przechodzi kompletną metamorfozę – remontowana są jezdnie, chodniki i drogi dla rowerów. Będzie też nowe rondo, przejścia dla pieszych, latarnie i drzewa. To potężny, wielobranżowy projekt zmian w dzielnicy.

Szerzej o docelowych zmianach pisaliśmy w zeszłym roku, przy okazji ogłaszania przetargu.

 

Powered by Projectic.pl