Prace na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka i Karolkowej - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

15-11-2019

Prace na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka i Karolkowej

W weekend, 16-17 listopada, wykonawca II linii metra będzie pracował na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka i Karolkowej. Wprowadzone zostaną zmiany w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

W weekend wykonawca II linii metra na Woli będzie odtwarzał nawierzchnię i układ drogowy skrzyżowania ulic Kasprzaka i Karolkowej. Z tego powodu od piątku, 15 listopada od godz. 23.00 do niedzieli, 17 listopada o godz. 20.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Kasprzaka od skrzyżowania z ul. Karolkową do budynku nr 10/16. Od strony zachodniej utrzymany będzie dojazd od ulic Zegadłowicza i Korczaka oraz wyjazd z ul. Giełdowej (przy budynku 10/16). Ulica Karolkowa od strony północnej (czyli jadąc od ul. Grzybowskiej) nie będzie miała połączenia z ul. Kasprzaka. Natomiast od strony ul. Kolejowej będzie można dojechać do ul. Kasprzaka, ale trzeba będzie tutaj skręcić w prawo w stronę ronda Daszyńskiego. Objazdy zamkniętego odcinka ulicy zostaną poprowdzone ulicami: al. Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Okopowa – Towarowa; Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska lub Bema – Prądzyńskiego – Kolejowa.

Autobusy linii 105, 109, 155, 171, 178, 190, 255 oraz nocnych N45 i N95 pojadą objazdem ulicami: Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa, a w drodze powrotnej ulicami Przyokopową, Siedmiogrodzką i Skierniewicką.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronach: www.infoulice.um.warszawa.pl oraz www.facebook.com/infoulice, natomiast komunikaty dotyczące tras pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego znajdują się na stronie: www.wtp.waw.pl. Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (powiadomienia.um.warszawa.pl) można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w stolicy.

Powered by Projectic.pl