Prawie kilometr naprawianych chodników na Bemowie - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Wyszukiwarka

Menu główne

05-01-2024

Prawie kilometr naprawianych chodników na Bemowie

Zakończyliśmy prace nad remontem chodnika przy ul. Powstańców Śląskich od Bolkowskiej do stacji metra. Niedługo dołączy do niego chodnik wzdłuż ul. Wrocławskiej. Tym samym oddajemy do dyspozycji mieszkańców Bemowa odnowione trotuary zgodnie z zapowiedziami.

Kobieta spacerująca chodnikiem.

Nieważne, czy to końcówka starego, czy początek nowego roku – budujemy i remontujemy warszawskie chodniki. Niedawno zakończyliśmy prace przy Broniewskiego, Powązkowskiej i Modlińskiej. Teraz przyszedł czas na zmiany przy Powstańców Śląskich.

Mieszkańcy mogą już korzystać z wyremontowanego chodnika po wschodniej stronie ulicy między Bolkowską a stacją metra Bemowo. Inwestycja została przeprowadzona na prośbę mieszkańców – jest efektem spotkania lokalnej społeczności z prezydentem Rafałem Trzaskowskim.

Prace nad odnowieniem blisko 300-metrowego odcinka na nasze zlecenie prowadził stołeczny Zakład Remontów i Konserwacji Dróg. W miejsce starej i zniszczonej nawierzchni pojawiła się nowa i równa, wykonana z betonowych płyt 50×50 cm.

To nie ostatni

Również z inicjatywy mieszkańców – w ramach budżetu obywatelskiego – do chodnika przy Powstańców Śląskich dołączy wkrótce ten przy ul. Wrocławskiej. Kończymy tam prace nad 650-metrowym odcinkiem między ulicami Widawską a Blatona. Niedługo piesi będą mogli się przechadzać całkowicie odnowionym ciągiem.

Powered by Projectic.pl