Skrzyżowanie Instalatorów z Krakowską po przebudowie - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

09-08-2019

Skrzyżowanie Instalatorów z Krakowską po przebudowie

Pojawiła się sygnalizacja świetlna na przejściu dla pieszych i lewoskręt w ul. Grójecką.

Zakończyła się przebudowa skrzyżowania ul. Instalatorów z al. Krakowską. Deweloper wybudował w tym miejscu nową sygnalizację świetlną wraz z przejściami dla pieszych. Pojawiła się również możliwość skrętu w lewo w ul. Grójecką.

Na ulicy Instalatorów powstają nowe osiedla. Zgodnie z obowiązującym prawem, inwestor był zobowiązany do dostosowania skrzyżowania w taki sposób, aby jego użytkowanie było wygodne i bezpieczne. Czuwaliśmy nad prawidłowym wykonaniem tej inwestycji.

W ramach prac, które zostały wykonane przez dewelopera na skrzyżowaniu pojawiła się sygnalizacja świetlna wraz z przejściami dla pieszych. Do tej pory kierowcy, którzy wyjeżdżali z ul. Instalatorów mogli jechać jedynie w kierunku Okęcia. Teraz dodatkowo wydzielony został pas do skrętu w lewo w kierunku Centrum.

Prace były skoordynowane z wymianą torów tramwajowych w al. Krakowskiej na wysokości ul. 17 Stycznia. W okolicach skrzyżowania pojawiły się również nowe przystanki.

Nowe światła i organizacja ruchu sprawiły, że na skrzyżowaniu ul. Instalatorów z al. Krakowską jest wygodnie i bezpiecznie.

 

Powered by Projectic.pl