Przylesie z nowym asfaltem  - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Warszawa 19115 Miejskie Centrum Kontaktu

Wyszukiwarka

Menu główne

08-05-2023

Przylesie z nowym asfaltem 

Zakończyliśmy weekendowe frezowanie ul. Przylesie. Na blisko 300-metrowym odcinku od ul. Czeremchowej (bez skrzyżowania) do mostku i łuku drogi, ułożyliśmy niemal 2000 mkw. nowego asfaltu.  

Remont białołęckiej ulicy Przylesie rozpoczął się w sobotę, 6 maja. W tym czasie droga, na odcinku około 300 metrów od ul. Czeremchowej (bez skrzyżowania) do mostku i łuku drogi, była całkowicie zamknięta.

W okolicy ul. Przylesie znajdują się duże osiedla mieszkaniowe. Chcieliśmy uniknąć większych utrudnień dla mieszkańców, dlatego te prace postanowiliśmy wykonać w okresie majówki.

Wymiana nawierzchni trwała w sumie 33 godziny – od 6 do 8 maja. W tym czasie na 300-meterowym odcinku ułożyliśmy niemal 2000 mkw. nowego asfaltu. Droga zyskała też świeże oznakowanie poziome.

To nie koniec  

W najbliższym czasie planujemy wrócić w okolice ul. Przylesie. W kolejnym etapie prac wyremontujemy także ulice Animuszu i Prząśniczek na odcinku od ul. Modlińskiej do skrzyżowania z ul. Czeremchową (ze skrzyżowaniem). O objazdach i utrudnieniach z tym związanych będziemy informować.

Powered by Projectic.pl