03-08-2018

Remont Miodowej – zamknięte skrzyżowanie z ul. Długą

Remont Miodowej – zamknięte skrzyżowanie z ul. Długą

Przed nami kolejny etap remontu ul. Miodowej. W niedzielę, 5 sierpnia ok. godz. 4.00 otwarte zostanie skrzyżowanie z ul. Senatorską, a prace przeniosą się na skrzyżowanie z ul. Długą.

Jezdnia ul. Miodowej pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Długą i Senatorską nadal będzie zamknięta dla samochodów. W niedzielny poranek otwarte zostanie natomiast skrzyżowanie z ul. Senatorską (dla ruchu pieszego, dla samochodowego od poniedziałku 6 sierpnia, wraz z otwarciem Krakowskiego Przedmieścia). Równolegle wyłączone z ruchu będzie skrzyżowanie z ul. Długą. Skrzyżowanie zostanie przebudowane, pojawi się na nim nowoczesna sygnalizacja.

W miarę możliwości i postępu prac budowlanych utrzymywany będzie dojazd do posesji i instytucji mieszczących się przy ul. Miodowej oraz do ul. L. Schillera (od ul. Długiej).Objazd będzie prowadził ulicami: Świętojerska – gen. Andersa – pl. Bankowy – Senatorska. Ponadto, na fragmencie ul. Senatorskiej oraz ulicach Podwale i J. Kilińskiego w dalszym ciągu będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy (na ten czas przeorganizowane zostało parkowanie). Planowane otwarcie skrzyżowania to 2 września, z wyłączeniem wlotu i wylotu od strony ul. Kilińskiego i ul. Podwale. Tam prace potrwają do 22 września 2018 roku.

UWAGA

Skrzyżowanie ulicy Miodowej z ul. Długą
będzie zamknięte od 5 sierpnia, od godz. 4.00.

Autobusy linii: 116, 178, 180, 222, 518 i nocnej N44 skręcą z ul. Krakowskie Przedmieście w ul. Miodową i dalej pojadą ul. Senatorską do pl. Bankowego i ul. gen. W. Andersa wrócą na swoje trasy. Podobną trasą pojada autobusy linii 503, z tym, że na pl. Bankowym skręcą w al. „Solidarności” i dojadą nią do ul. Bielańskiej.  Linie 128 i 175 wrócą na swoje podstawowe trasy ulicami Senatorską, Miodową i Krakowskim Przedmieściem.

Powered by Projectic.pl