Remont nawierzchni ul. Trockiej - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

03-06-2020

Remont nawierzchni ul. Trockiej

W nadchodzących dniach wymienimy nawierzchnię ul. Trockiej. Od soboty, 6 czerwca od godz. 5.00 zamknięty dla ruchu będzie odcinek ulicy od ul. Pratulińskiej do Radzymińskiej. Trwają już prace przygotowawcze polegające na wymianie krawężników.

Zakres planowanych prac obejmuje wymianę nawierzchni jezdni, a także wymianę krawężników. W tym czasie zamknięty dla ruchu będzie odcinek ulicy od ul. Pratulińskiej do Radzymińskiej. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska. trzymana jest możliwość dojazdu mieszkańców do ul. Zamiejskiej od skrzyżowania z ul. Pratlulinską. Prace w tym miejscu potrwają do poniedziałku, 15 czerwca do godz. 4.00 rano.

W tym roku w ramach osobnych prac w późniejszym terminie planujemy na Trockiej jeszcze remont chodników i wymianę latarni ulicznych.

Komunikacja miejska

Autobusy linii: 140, 199, 256, 340, 345 i 738 pojadą objazdem ulicami: Radzymińska – Gorzykowska – Handlowa – Pratulińska. Z kolei autobusy linii 212 i jadące do Wołomina nocnej linii N62 zostaną skierowane na objazd ulicami Gorzykowską i Radzymińską.

Pliki do pobrania

Powered by Projectic.pl