Remont ulicy Przyczółkowej - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

08-08-2017

Remont ulicy Przyczółkowej

Długi weekend poświęcimy na remont długiej ulicy. Od piątkowego wieczoru zaczynamy prace na prawie dwuipółkilometrowym odcinku ulicy Przyczółkowej.

To już ostatni etap największego tegorocznego remontu. Nowa nawierzchnia leży już na ul. Drewny (obie jezdnie) i na ul. Przyczółkowej (jezdnia w stronę Konstancina-Jeziorny). Teraz nową nawierzchnię zyska jezdnia w stronę centrum od skrzyżowania z ul. Korbońskiego do ul. Marcepanowej.

Zamiast starego, zniszczonego asfaltu pojawi się nowy, „cichy”, z domieszką granulatu gumowego.

Od piątku, 11 sierpnia (już od godz. 20) wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku centrum. Ruch będzie się odbywał stroną zachodnią – po jednym pasie w każdym kierunku. Kierowcy jadący w kierunku centrum przejadą na drugą jezdnię przez przewiązkę na skrzyżowaniu z ul. S. Korbońskiego, a na właściwą jezdnię wrócą na skrzyżowaniu z ul. Europejską.  Połączenia z ul. Przyczółkową nie będzie miała tzw. stara ul. Przyczółkowa (prowadząca w kierunku ul. Rosochatej; samochody będą kierowane ul. Przekorną do ul. Ł. Drewny). Roboty potrwają do środy 16 sierpnia do godz. 4 rano.

Kierowców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 

 

Powered by Projectic.pl