Sprzedajemy pojazdy - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

03-07-2019

Sprzedajemy pojazdy

Samochody w ZDM wykorzystywane są m.in. przez kontrolerów płatnej strefy, inspektorów nadzoru oraz innych pracowników działających głównie w terenie. Najstarsze z nich wycofujemy ze służby - właśnie ogłosiliśmy przetarg na sprzedaż 10 pojazdów.

Na sprzedaż wystawionych zostało 10 pojazdów wyprodukowanych w latach 2001-2005. Wśród nich znajdują się samochody takich marek jak Fiat Panda, Fiat Ducato czy Daewoo Lanos. Przebiegi aut wahają się od ok. 80 do ok. 206 tys. km a ceny wywoławcze zaczynają się już od niewiele ponad 2 tys. zł.

Ograniczenie emisji spalin jest jednym z priorytetowych długofalowych planów m.st. Warszawy. Z tego powodu staramy się, aby w naszej flocie było jak najwięcej samochodów o napędzie elektrycznym. Wymiana najstarszych samochodów, które znajdują się w naszym posiadaniu wiążę się między również z koniecznością spełnienia wymogów ustawy o elektromobilności, która nakazuje, aby 10% floty ZDM stanowiły samochody elektryczne.

Aktualnie posiadamy 8 samochodów o napędzie elektrycznym, w tym jeden dostawczy, który wykorzystywany jest podczas kontroli pasa drogowego. W tym roku planujemy zakup kolejnych ekologicznych pojazdów.

Szczegóły i pełną listę wystawionych na sprzedaż samochodów znajdziecie w załączniku.

Sprzedawane pojazdy można oglądać od 15.07.2019 r. do 19.07.2019r. w godz. 10.00 – 13.00 na terenie bazy przy ul. Gołdapskiej 7, po uzgodnieniu z: p. Wojciechem Olesiejukiem tel. 572 726 903.

Na oferty w przetargu czekamy do 23 lipca.

Pliki do pobrania

Powered by Projectic.pl