Ul. Idzikowskiego zyska nową nawierzchnię - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

01-12-2021

Ul. Idzikowskiego zyska nową nawierzchnię

W najbliższy weekend wymienimy nawierzchnię na ul. Idzikowskiego. Nowy asfalt położymy na odcinku między ulicami Jana III Sobieskiego a Imielińską. Fragment ten będzie zamknięty od piątku, 3 grudnia, od godz. 22 do poniedziałku, 6 grudnia, do godz. 4.

Ul. Idzikowskiego, choć całkowicie przejezdna, przypomina plac budowy. Od końca października po stronie północnej (między ulicami Jana III Sobieskiego a Piaseczyńską) powstaje droga dla rowerów, zaś naprzeciwko kończy się remont chodnika. Nowe płyty betonowe już są na swoim miejscu, podobnie jak kostka brukowa na zjazdach bramowych, ale trwa jeszcze rekultywacja trawnika. Prace z tym związane dopełni wymiana nawierzchni jezdni.

Nowy asfalt zostanie położony na odcinku od ul. Jana III Sobieskiego do ul. Imielińskiej. Fragment ten będzie zamknięty od piątku, 3 grudnia, od godz. 22 do poniedziałku, 6 grudnia, do godz. 4.

Od ul. Puławskiej będzie można dojechać tylko do ul. Imielińskiej, a wyjazd z tej ostatniej możliwy będzie wyłącznie w lewo – w stronę Puławskiej. Nie będzie można także skręcić z ul. Jana III Sobieskiego w ul. Idzikowskiego w kierunku Puławskiej. Natomiast jadący ul. Idzikowskiego od strony ul. Powsińskiej będą musieli skręcić w ul. Jana III Sobieskiego.

Połączenie z ul. L. Idzikowskiego straci ul. Pory. W trakcie prac czasowo niemożliwy będzie dojazd do ul. Fort Piłsudskiego. W przerwach robót dojazd do tej ulicy będzie możliwy od strony ul. Puławskiej lub od strony ul. Jana III Sobieskiego.

Objazdy zamkniętego odcinka ulicy będą prowadziły ulicami: Puławską, Domaniewską, Bukowińską oraz alejami Wilanowską i Sikorskiego lub ulicami Puławska i Dolną.

 

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronach: www.infoulice.um.warszawa.pl oraz www.facebook.com/infoulice, natomiast komunikaty dotyczące tras pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego znajdują się na stronie: www.wtp.waw.pl. Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w stolicy.

Powered by Projectic.pl