Ul. Syta zyska nową nawierzchnię - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

23-11-2022

Ul. Syta zyska nową nawierzchnię

W piątek, 25 listopada, rozpoczniemy wymianę nawierzchni ul. Sytej. Odcinek między ul. Z. Vogla a Południową Obwodnicą Warszawy będzie zamknięty, a kierowcy pojadą objazdami. Zmieni się trasa autobusów kursujących na linii 164.

Jezdnia ul. Sytej zyska nową nawierzchnię na ok. kilometrowym fragmencie od ul. Z Vogla do Południowej Obwodnicy Warszawy (droga ekspresowa S2). Roboty rozpoczną się w piątek, 25 listopada, o godz. 22. Syta na remontowanym odcinku zostanie wyłączona z ruchu. Zamknięte zostaną wyjazdy z dróg poprzecznych na Sytą. Dojazd do posesji będzie mocno ograniczony, zależny od postępów prac.

Objazd utrudnień wyznaczono ulicami Z. Vogla, Zaściankową i Bruzdową do obwodnicy.

Prace potrwają do poniedziałku, 28 listopada, do godz. 4 rano.

Komunikacja

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 listopada, autobusy obsługujące linię nr 164 będą zawracały na rondzie u zbiegu ulic Z. Vogla i Sytej i kończyły swoją trasę na przystanku „Syta 02”. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków „Syta 03”, „Lercha 01”, „Lercha 02”, „Zawady 01”, „Zawady 02”, „Metryczna 01”, „Metryczna 02”, „Bartyki 51”, „Bartyki 02”, „Grabalówki 01”, „Grabalówki 02”, „Hoserów 01”, „Hoserów 02” oraz „Kępa Zawadowska 01”.

 

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronach: www.infoulice.um.warszawa.pl oraz www.facebook.com/infoulice, natomiast komunikaty dotyczące tras pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego znajdują się na stronie: www.wtp.waw.pl. Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w stolicy.

 

Powered by Projectic.pl