ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH
14-09-2017

Ulica 1 Sierpnia do remontu

Najbliższy weekend to także remont nawierzchni jezdni ul. 1 Sierpnia. Od piątkowego wieczoru zaplanowaliśmy prace na odcinku od al. Krakowskiej do ul. Żwirki i Wigury.

Roboty rozpoczną się 15 września w piątek, o godz. 22.00, a zakończą 18 września, w poniedziałek, o 4.00 rano. Ulica zyska nową nawierzchnię, którą dodatkowo wzmocnimy siatką szklaną. To blisko 9000 m kw. powierzchni. Na nowym asfalcie odtworzymy oznakowanie poziome. To będzie 27. remont jezdni w tym roku.

Uwaga na objazdy

W związku z pracami ul. 1 Sierpnia na odcinku od al. Krakowskiej do ul. Żwirki i Wigury będzie zamknięta dla ruchu. Połączenia z ul. 1 Sierpnia nie będą miały ulice: Strubiczów, Radarowa, Sulmierzycka, Ustrzycka i Solińska. Przejścia dla pieszych funkcjonowały będą naprzemiennie, w miarę postępu robót.

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Żwirki i Wigury – Racławicka – Mołdawska – W. Korotyńskiego lub Grójecka – al. Krakowską –  F. Hynka. 

Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na znaki informujące o objazdach. Ze względu na technologię prac, roboty muszą być wykonywane całą dobę, także w nocy.

Zdjęcia

Budżet partycypacyjny - dyskutuj o pomysłach
Abonament parkingowy
Baner Warszawa 19115
Rozbudowa II linii metra - informacje o zmianach w komunikacji
Rozbudowa II linii metra - informacje o budowie