Drewny do remontu - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

28-04-2017

Drewny do remontu

Pracowita majówka na drogach. Oprócz Alei Jerozolimskich i ulicy Radzymińskiej, wyremontujemy także nawierzchnię ulicy Drewny.

Prace rozpoczną się w środę 3 maja o godz. 15.00 i potrwają do niedzieli 7 maja do godz. 22.00.

W tym czasie nową, równą nawierzchnię oraz oznakowanie poziome otrzyma zachodnia jezdnia tej drogi, na odcinku od ulicy S. Korbońskiego do granicy miasta.

W związku z pracami remontowany odcinek ulicy Drewny zostanie wyłączony z ruchu. Wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku Konstancina-Jeziorny. Ruch będzie odbywał się po jezdni wschodniej, na której będzie po jednym pasie w każdym kierunku. Kierowcy jadący w kierunku granicy miasta przejadą na drugą jezdnię przez przewiązkę na skrzyżowaniu z ul. S. Korbońskiego, a na właściwą jezdnię wrócą za skrzyżowaniem z ul. Ku Skarpie.

Zamknięty będzie wyjazd na ul. Ł. Drewny z ul. Zapłocie (od strony zachodniej). Skrzyżowanie z ul. Przekorną będzie czynne, ale wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo dla jadących od strony centrum. Objazd dla tej relacji zostanie poprowadzony ulicami: Przyczółkowa – Przekorna.

Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na znaki informujące o zmianach w organizacji ruchu.

Powered by Projectic.pl