08-08-2018

Ulica Starzyńskiego pod frez

W najbliższych dniach planujemy remont ul. Starzyńskiego. Nową nawierzchnię otrzyma północna jezdnia, na odcinku od ronda Starzyńskiego do ronda Żaba. Początek robót w piątek wieczorem, a zakończenie we wtorek, 14 sierpnia, o godz. 04.00.

Ulica Starzyńskiego pod frez

Remont zakłada ułożenie blisko 9000 m kw. nowego asfaltu. To ponad kilometr remontowanej drogi. Nową nawierzchnię wzmocnimy specjalną siatką i odtworzymy na niej oznakowanie poziome. Ze względu na duży zakres prac, potrwają one dłużej niż zwykle i zakończą się we wtorek nad ranem. Prace na ul. Starzyńskiego będą 26. remontem jezdni w tym sezonie.

W związku z pracami od piątku, 10 sierpnia od godz. 22.00 do wtorku, 14 sierpnia do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia ul. Starzyńskiego na odcinku od ronda Żaba do ronda Starzyńskiego.

Nie będzie możliwości skrętu z ul. Namysłowskiej w lewo w ul. Starzyńskiego. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: 11 Listopada – Ratuszowa – Jagiellońska lub św. J. Odrowąża – Wysockiego – Trasa Toruńska – Jagiellońska. Prosimy o zwracanie uwagi na objazdy. Przepraszamy za utrudnienia.

Powered by Projectic.pl