W weekend dwa frezowania i wymiana oświetlenia w tunelach - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

02-10-2019

W weekend dwa frezowania i wymiana oświetlenia w tunelach

Już dziś rozpoczną się prace związane z remontem ul. Gorzykowskiej i Dywizjonu 303. Dodatkowo wymienimy oświetlenie w tunelach jezdnych pod rondem Zesłańców Syberyjskich i w al. Prymasa Tysiąclecia.

Prace na ul. Dywizjonu 303 rozpoczną się już dziś ok. godz. 22.00 i potrwają do poniedziałku, 7 października do godz. 5.00. W tym czasie remontowany będzie fragment od wiaduktu nad al. Obrońców Grodna (trasą S8) do ul. Księcia Janusza. W sumie to pond 6 tys. mkw. nowego asfaltu.

Objazd będzie prowadził ulicami: Księcia Janusza – Księcia Bolesława – Widawska – Wrocławska. Jadący ul. Obozową od strony centrum będą musieli skręcić w prawo lub w lewo w ul. Księcia Janusza. Z drugiej strony, za wiaduktem, na wysokości ul. Marynin, zostanie wyznaczona zawrtoka.

Prace na Gorzykowskiej również rozpoczną się dzisiaj o godz. 22.00 i potrwają do poniedziałku, 7 października do godz. 5.00. Jezdnia zyska nową warstwę ścieralną na odcinku od ul. Handlowej do Radzymińskiej.

Połączenie z ul. Gorzykowską straci ul. Święciańska. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Trocka – Pratulińska – Handlowa.

Remontowane odcinki będą zamknięte  do ruchu w obu kierunkach. Podczas prac mogą również pojawić się zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Zachowajcie ostrożność i zwracajcie uwagę na znaki.

Dodatkowo w ten weekend przeprowadzimy prace w tunelu pod rondem Zesłańców Syberyjskich. W tym miejscu doszło do mechanicznego uszkodzenia oświetlenia. Zniszczone oprawy w trybie pilnym zostaną w wymienione na nowe, energooszczędne.

Korzystając z okazji, postanowiliśmy zwiększyć zakres prac i wymienić stare oświetlenie w pozostałych trzech tunelach jezdnych w al. Prymasa Tysiąclecia.

Roboty oświetleniowe w al. Prymasa Tysiąclecia mogą spowodować utrudnienia w ruchu. Na czas prac czasowo będziemy wyłączać z ruchu po jednym pasie w każdą stronę.

Żeby zminimalizować utrudnienia będziemy starać się przeprowadzać prace w godzinach nocnych.

Prace w al. Prymasa Tysiąclecia powinny zakończyć się w poniedziałkowe południe.

Powered by Projectic.pl