W weekend frezowanie Jarzębskiego - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

23-11-2022

W weekend frezowanie Jarzębskiego

W weekend, 25-27 listopada, ułożymy nową nawierzchnię na jezdni ul. Jarzębskiego. Podczas prac droga łącząca ulice Broniewskiego i Żeromskiego zostanie wyłączona z ruchu. Dla kierowców zostanie wyznaczony objazd.

Ul. Jarzębskiego łączy Piaski ze Starymi Bielanami, prowadzi bezpośrednio do Urzędu Dzielnicy Bielany. Aby poprawić bezpieczeństwo, trzy lata temu między jezdniami ul. Jarzębskiego zamontowaliśmy wyspy z prefabrykatów. Chodziło o uniemożliwienie kierowcom wyprzedzania w rejonie przejść dla pieszych. Natomiast jesienią 2020 roku, w ramach programu „SOWA – oświetlenie zewnętrzne”, wymieniliśmy oświetlenie, wstawiając nowe słupy i montując na nich ledowe lampy.

Weekendowe frezowanie

Ulica Jarzębskiego zostanie zamknięta na całej długości – od Broniewskiego do Żeromskiego. Roboty asfaltowe rozpoczną się w piątek, 25 listopada, o godz. 22.00. Na czas prac, na ulicach Magiera i Staffa, pomiędzy Jarzębskiego i Perzyńskiego, zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy. U zbiegu ul. Magiera i Perzyńskiego możliwy będzie wyjazd w obie strony. Kierowcy nie pojadą, jednak na tym skrzyżowaniu prosto. Na dalszym odcinku Magiera kierunek ruchu pozostanie bez zmian. Po obu stronach ul. Jarzębskiego, Magiera i Staffa ustawione zostaną zakazy zatrzymywania się.

Objazd utrudnień zostanie poprowadzony ul. Broniewskiego, Perzyńskiego i Żeromskiego.

Prace zakończą się w poniedziałek, 28 listopada, o godz. 5.00.

Komunikacja

W związku z pracami od piątku, 25 listopada, od godz. 22.00 do poniedziałku, 28 listopada, do godz. 5.00 autobusy linii 103 zostaną skierowane na objazd ul. Rudnickiego, Perzyńskiego i Żeromskiego.

Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków Piaski 07 i 08 oraz Bielany-Ratusz 03.

Więcej informacji na stronie www.wtp.waw.pl.

Powered by Projectic.pl