W weekend frezujemy Leszno - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

16-10-2019

W weekend frezujemy Leszno

W najbliższy weekend wyremontujemy południową jezdnię ul. Leszno na odcinku od ul. Okopowej do Młynarskiej. Początek prac już w piątek wieczorem.

Na początku sierpnia tego roku wyremontowaliśmy północną jezdnię ul. Leszno. Roboty prowadzone są w koordynacji z Zarządem Miejskich Inwestycji Drogowych, który prowadzi prace związane z budową drogi dla rowerów na ulicach Leszno i Górczewskiej, pomiędzy Okopową a Tyszkiewicza.

Prace na południowej jezdni ul. Leszno rozpoczną się w najbliższy piątek, 18 października ok. godz. 22.00 i potrwają do poniedziałku, 21 października do godz. 4.00. W tym czasie jezdnia na 500-metrowym odcinku zyska ponad 3 tys. mkw. nowego asfaltu.

Na czas robót wyłączona z ruchu będzie jezdnia w kierunku centrum na odcinku od ul. Młynarskiej do Okopowej. Ruch w kierunku Bemowa będzie odbywać się bez zmian. Połączenie z ul. Leszno straci ul. Karolkowa (od strony ul. Wolskiej). Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Młynarska – Wolska – Okopowa lub ul. Żytnią. Uwaga, kierowcy jadący w kierunku centrum ul. Górczewską nie będą mogli skręcić w lewo na skrzyżowaniu z ul. Młynarską.

Uważajcie na zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Autobusy linii 520 pojadą objazdem ulicami Młynarską i Wolską, a autobusy linii nocnych N45 i N95 będą kursowały Wolską i Płocką.

Powered by Projectic.pl