Weekendowe prace na Białołęckiej - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

02-06-2021

Weekendowe prace na Białołęckiej

Długi weekend wykorzystamy do przeprowadzenia prac drogowych. W dniach 4-7 czerwca naprawimy ok. 800-metrowy fragment nawierzchni ul. Białołęckiej od przystanku „Dobka z Oleśnicy 02” w stronę południową.

Długie weekendy stanowią dla nas idealny moment na prace drogowe. Zmniejszony ruch ułatwia ich przeprowadzenie i sprawia, że w pobliżu robót nie tworzą się ogromne korki. Dlatego czerwcowy, przedłużony ze względu na Boże Ciało weekend, wzorem lat ubiegłych, wykorzystamy do naprawy nawierzchni.

Nowy asfalt (ponad 5300 m kw.) w miejsce starego położymy na ul. Białołęckiej – na ok. 800-metrowym odcinku od przystanku „Dobka z Oleśnicy 02” do ul. Przykoszarowej. Tym samym naprawimy jeden z najgorszych pod względem nawierzchni fragmentów Białołęckiej.

Objazd i zmiany tras autobusów

Prace rozpoczną się w piątek, 4 czerwca, o godz. 20. Prowadzone będą przy całkowitym zamknięciu jezdni na odcinku od skrętu w ul. Przykoszarową do przystanku „Dobka z Oleśnicy 02”. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Danusi, Juranda ze Spychowa, Ostródzką i M. Hemara. Z zamkniętego fragmentu korzystać będą mogli tylko mieszkańcy dojeżdżający do swoich posesji. Na parking pod Centrum Handlowym Białołęka będzie można się dostać tylko wjazdem na wysokości przystanku autobusowego „Przydrożna 01”.

Zmianie ulegną trasy czterech linii autobusowych: 104, 204, 234 i N14. Autobusy obsługujące linie 204 i 234 pojadą trasą objazdową ulicami: Białołęcka – Wielkiego Dębu – Echa Leśne – Juranda ze Spychowa – Ostródzka. Powrót przez ul. Danusi. Objazd autobusów linii 104 będzie prowadził przez ulice: Juranda ze Spychowa – Ostródzką – M. Hemara. Autobusy nocne N14 zostaną skierowane na trasę: Białołęcka – Wielkiego Dębu – Echa Leśne – Juranda ze Spychowa– Ostródzka – … – OLESIN – … – Płochocińska – Białołęcka – M. Hemara – Ostródzka – Juranda ze Spychowa – Danusi – Białołęcka.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronach: www.infoulice.um.warszawa.pl oraz www.facebook.com/infoulice, natomiast komunikaty dotyczące tras pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego znajdują się na stronie: www.wtp.waw.pl.  Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w stolicy.

Powered by Projectic.pl