06-12-2018

Weekendowe prace na Kasprowicza

W weekend remont przejdzie skrzyżowanie ul. Kasprowicza z ul. Przy Agorze. Pojawi się nowa nawierzchnia, a profil jezdni będzie bezpieczniejszy niż dotychczas.

Weekendowe prace na Kasprowicza

Przebudowa niebezpiecznego odcinka ul. Kasprowicza była konieczna. Kierowcy, jadący w kierunku Młocin musieli uważać, by nie „wyskoczyć” ponad jezdnię. Dzięki przeprowadzonym pracom, jezdnia zostanie lepiej wyprofilowana i tym samym będzie bezpiecznej.

Prace rozpoczną się w piątek, 7 grudnia o godz. 22.00 i potrwają do poniedziałku, 10 grudnia do godz. 4.00. Zamknięta dla ruchu będzie wschodnia strona skrzyżowania ulic J. Kasprowicza i Przy Agorze.

Z powodu prac przewidujemy objazdy. Jadący ul. J. Kasprowicza od strony centrum będą mogli skręcić w ul. Przytyk lub zawrócić przed skrzyżowaniem z ul. Przy Agorze. Zamknięty będzie wyjazd z ul. Przy Agorze na ul. J. Kasprowicza. Nie będzie można skręcić w lewo z ul. J. Kasprowicza (jadąc od mostu M. Skłodowskiej-Curie), a z ul. Sokratesa będzie można skręcić tylko w prawo na ul. J. Kasprowicza. Objazdy zostaną poprowadzone do ul. S.B. Lindego i Marymonckiej lub al. W. Reymonta i ulicami Wólczyńską i T. Nocznickiego.

W związku z pracami od piątku, 7 grudnia od godziny 22:00, do poniedziałku, 10 grudnia do godziny 4:30 parking P+R Metro Młociny III będzie nieczynny. Uważajcie również na zmiany w komunikacji miejskiej.

Powered by Projectic.pl