Wielkanocny deptak na Trakcie Królewskim - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Wyszukiwarka

Menu główne

02-04-2026

Wielkanocny deptak na Trakcie Królewskim

Od soboty do poniedziałku, 4-6 kwietnia, Trakt Królewski zmieni się w deptak – idealne miejsce na wielkanocny spacer. Inaczej będą jeździły autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego.

Od nocy z piątku na sobotę, 3/4 kwietnia ulice Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat zmienią się w deptak. Przez weekend oraz w Poniedziałek Wielkanocny tym odcinkiem Traktu Królewskiego – od Ronda de Gaulle’a do Placu Zamkowego – będą mogli poruszać się tylko piesi i rowerzyści. Standardowy ruch wróci tu we wtorek, 7 kwietnia o świcie.

Autobusy linii: 106, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 503 i N44 zmienią trasy:

  • 106 będą jeździły ulicami: Królewską, Mazowiecką i Świętokrzyską;
  • 111: Królewską, Mazowiecką, Świętokrzyską, Tamka, przez Most Świętokrzyski, Wybrzeże Szczecińskie i Aleją Poniatowskiego;
  • 116, 180, 503: Alejami Jerozolimskimi, Marszałkowską, Królewską, przez Plac Piłsudskiego, Senatorską, Miodową;
  • 128 i 175: Marszałkowską i Królewską;
  • 178: Świętokrzyską, Mazowiecką, przez Plac Piłsudskiego, Senatorską, Miodową;
  • N44: Marszałkowską, Królewską, przez Plac Piłsudskiego, Senatorską, Miodową.

Więcej o komunikacji miejskiej na stronie wtp.waw.pl.

Powered by Projectic.pl