Wołoska do remontu - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

13-07-2020

Wołoska do remontu

Od piątku, 17 lipca, od godz. 22.00 do poniedziałku, 20 lipca, do ok. godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Wołoskiej na odcinku od ul. J.P. Woronicza do Marynarskiej.

W weekend wyremontujemy nawierzchnię jezdni ul. Wołoskiej prowadzącej w kierunku ul. W. Rzymowskiego. W tym czasie jezdnia będzie wyłączona z ruchu na odcinku od ul. J.P. Woronicza do Marynarskiej. Jadący ul. Wołoską od strony centrum będą musieli skręcić na skrzyżowaniu z ul. J.P. Woronicza, nie będzie możliwości jazdy dalej na wprost. W czasie prac połączenie z ul. Wołoską stracą ulice Konstruktorska i Domaniewska (od strony ul. Suwak) oraz droga wyjazdowa z terenu biurowców (przed kładką). Remont przejdzie odcinek od granicy zakończonej w 2016 r. przebudowy ul. Wołoskiej do wysokości ronda Unii Europejskiej.

Uwaga, jadący ul. Wołoską w kierunku centrum nie będą mogli skręcić w lewo w ulice Domaniewską i Konstruktorską. Nie będzie także możliwości przejazdu na wprost w ciągu ul. Domaniewskiej. Objazd dla tych relacji zostanie poprowadzony ulicami: Samochodową do J.P. Woronicza i dalej Racjonalizacji.  Objazd zamkniętej jezdni będzie poprowadzony ulicami: J.P. Woronicza – al. Niepodległości – al. Wilanowska lub J.P. Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu.

 

Komunikacja miejska na objazdach

Autobusy linii 136 będą kursowały ulicami Postępu i Cybernetyki. Autobusy linii 138 oraz nocnych N01 i N36, w kierunku Bokserskiej i Ursynów Płn., zostaną skierowane na trasę przebiegającą ulicami: J.P. Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – A.J. Modzelewskiego. Autobusy linii N36 w wybranych kursach w kierunku Dworca Centralnego będą kursowały ul. Wołoską. Autobusy linii 218 pojadą ulicami: Konstruktorska – Postępu – Domaniewska – Suwak – Konstruktorska, a linii nocnej N33 dojadą do ronda Unii Europejskiej. Te ostatnie wybranych kursach będą poruszały się ulicami: Domaniewska – Samochodowa – J.P. Woronicza – Zajezdnia Woronicza – J.P. Woronicza – Spartańska. Autobusy linii N34 w kierunku Os. Kabaty pojadą ulicami J.P. Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki.

Powered by Projectic.pl