Wracają frezowanki - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

13-07-2012

Wracają frezowanki

Dwa tygodnie po zakończeniu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Mężczyzn UEFA EURO 2012 wracamy z odnową nawierzchni.

Uprzejmie informujemy, że w związku z zaplanowaną wymianą nawierzchni bitumicznej, w dniach od 13 lipca od godz. 22.00 do dnia 16 lipca 2012 r. do godz. 4.00 zostaną wyłączone z ruchu następujące ulice:
Puławska – na odcinku od Rakowieckiej do ulicy Racławickiej – 100% szerokości jezdni w kierunku Ursynowa. 
Proponowany objazd: Rakowiecka – Kazimierzowska – Antoniego Odyńca.
Śródziemnomorska – na odcinku od Jana III Sobieskiego do św. Bonifacego – 100% szerokości jezdni w obu kierunkach.
Proponowany objazd: al. Wilanowska lub św. Bonifacego – Jana III Sobieskiego.
Do wymiany nawierzchni ulicy Śródziemnomorskiej szykowaliśmy się jeszcze w trakcie Mistrzostw. Kiedy piłkarze wylewali siódme poty na futbolowych arenach, robotnicy firmy Efekt, po cichu, spokojnie dokonali korekty krawężników oraz wypoziomowali spadek chodników na potrzeby rodziców z dziećmi w wózkach oraz osób niepełnosprawnych. Wybudowali od nowa opaskę chodnikową. Przed wejściem na jezdnię wyłożono płyty z wypustkami. Przed wymianą nawierzchni prywatny inwestor wymienił przyłącze kanalizacyjne. Okoliczna spółdzielnia wykonała remontu murków oporowych. 
Przypominamy, że nową nawierzchnię układa się w temperaturze 170*C. Prosimy po niej nie chodzić aż do wystygnięcia. Prosimy również nie dzwonić na Policję lub Straż Miejską, wykonawca wymiany nawierzchni ma pozwolenie na wykonywanie robót w godzinach nocnych.

Powered by Projectic.pl