ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH
13-02-2017

Wybudujemy światła w Rembertowie

Przejście dla pieszych przy Szkole Podstawowej nr 217 w Rembertowie już wkrótce zostanie wyposażone w sygnalizację świetlną. To projekt, który zrealizujemy w ramach budżetu partycypacyjnego.

Ogłoszony przez nas przetarg dotyczy budowy świateł przy Szkole Podstawowej nr 217. Na projekt w budżecie partycypacyjnym zagłosowało ponad 500 mieszkańców Rembertowa. Zakłada on zamontowanie sygnalizacji świetlnej na ul. Paderewskiego, przy skrzyżowaniu z ul. Zawodową. Sygnalizacja powstanie na przejściu dla pieszych przez ul. Paderewskiego, za przystankiem autobusowym w kierunku stacji kolejowej Warszawa Rembertów oraz za przystankiem autobusowym w kierunku "Sadów Rembertowskich".

W ramach prac zostanie ułożone nowe okablowanie wraz ze sterownikami, zamontujemy też maszty i wysięgniki, na których zawieszone zostaną sygnalizatory. Światła będą pracować w akomodacji wraz z detekcją pieszych. Do nowej sygnalizacji zostanie dostosowana organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania, wraz z oznakowaniem poziomym i pionowym.

Oferty w przetargu można składać do 27 lutego. Wybrany wykonawca będzie miał 45 dni na zrealizowanie zadania. Szacujemy, że nowa sygnalizacja zacznie działać już na wiosnę.

Zdjęcia

Budżet partycypacyjny - głosuj na po
Abonament parkingowy
Baner Warszawa 19115
Rozbudowa II linii metra - informacje o zmianach w komunikacji
Rozbudowa II linii metra - informacje o budowie