ZDM i GDDKiA pracują na Przyczółkowej - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

31-07-2020

ZDM i GDDKiA pracują na Przyczółkowej

Od piątku, 31 lipca, ok. godz. 22.00 do poniedziałku, 3 sierpnia, ok. godz. 5.00 wykonawca Południowej Obwodnicy Warszawy będzie układał nawierzchnię jezdni przy przyszłym węźle POW z ul. Przyczółkową. Wykorzystamy tę okazję na przeprowadzenie własnych dodatkowych prac.

To drugi etap weekendowych prac na Wilanowie w rejonie POW. W zeszłym tygodniu roboty objęły jezdnię wschodnią. Teraz, podczas drugiego etapu prac, zamknięta będzie jezdnia ul. Przyczółkowej prowadząca w kierunku centrum na odcinku od ul. Marcepanowej do Z. Vogla. Ruch w obydwu kierunkach odbywał się będzie po jezdni zachodniej, po jednym pasie w każdym kierunku. Kierowcy jadący w kierunku centrum na wysokości ul. Marcepanowej będą musieli zmienić jezdnię a na swój tor wrócą na skrzyżowaniu A. Branickiego i Z. Vogla. Nie będzie możliwości skrętu w ul. Usypiskową i Europejską. Objazd poprowadzony zostanie ul. Z. Vogla i Europejską.

W dokładnie tym samym terminie ZDM wykona dodatkowo wymianę nawierzchni wschodniej jezdni ulicy Przyczółkowej na odcinku od ul. Europejskiej do ul. Vogla. W zeszłym tygodniu, również w trakcie zamknięcia spowodowanego pracami na obwodnicy, wykonaliśmy analogiczny remont na zachodniej nitce. Nasze prace odbywają się w cieniu robót Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Nie będą powodować żadnych dodatkowych utrudnień w ruchu, oprócz wyżej wymienionych związanych z budową węzła obwodnicy.

Powered by Projectic.pl