Zmiany na Targówku Mieszkaniowym. Rozpoczynamy konsultacje - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

22-03-2017

Zmiany na Targówku Mieszkaniowym. Rozpoczynamy konsultacje

Mieszkańców Targówka Mieszkaniowego czeka przebudowa ciągu ulic Ossowskiego, Handlowej, Myszkowskiej, Pratulińskiej, Gorzykowskiej i Kołowej. Rozpoczynamy konsultacje w tej sprawie.

Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne w najbliższy czwartek 30 marca w godzinach od 17.00 do 20.00, podczas którego będzie można podyskutować o projekcie. Pracownicy ZDM będą pełnić dyżur w namiocie konsultacyjnym przed Teatrem Rampa w godzinach 14.00 do 16.30. Zapraszamy do zapoznania się z projektem.

W ramach prac „obwodnica Targówka” zmieni się nie do poznania. Wyremontowane zostaną zniszczone chodniki, które pamiętają jeszcze czasy budowy osiedla Targówek. Na całym ciągu powstaną wydzielone drogi dla rowerów, które zastąpią pasy rowerowe, zlikwidowane na czas budowy metra. Na jezdni wyznaczymy pas do parkowania – to rekompensata za liczne parkingi społeczne, zlikwidowane w związku z budową metra. Jezdnie i chodniki zostaną oświetlone nowymi latarniami. Na całym ciągu pojawi się atrakcyjna zieleń miejska: drzewa i krzewy. Prace budowlane planujemy przeprowadzić jeszcze w tym roku.

Uwagi do projektu można przesyłać na adres rowery@um.warszawa.pl do 10 kwietnia 2017 r.

Powered by Projectic.pl