14-05-2019

RAPORT ROCZNY 2018

Za nami kolejny udany i rekordowy rok. Udało się nam przeprowadzić wiele mniejszych i większych inwestycji, dzięki czemu mieszkańcy i turyści mogą korzystać z nowej, wygodnej oraz bezpiecznej infrastruktury drogowej. Duża w tym zasługa środków z Unii Europejskiej, dzięki którym kilkanaście głównych arterii stało się bardziej przyjaznych dla pieszych i rowerzystów.

RAPORT ROCZNY 2018

Stale poprawiamy bezpieczeństwo wszystkich użytkowników ruchu. W 2018 roku prowadziliśmy kolejne audyty bezpieczeństwa, w wyniku których przeprowadzaliśmy zmiany w organizacji ruchu, budowaliśmy i remontowaliśmy sygnalizacje świetlne oraz doświetliliśmy przejścia dla pieszych, chodniki, drogi dla rowerów i jezdnie. Dobre oświetlenie to bezpieczne miasto. Tak jak zapowiadaliśmy, w minionym roku pobiliśmy kolejne rekordy pod względem poprawy widoczności.

Ogromny wpływ na bezpieczeństwo i wygodę wszystkich użytkowników ruchu miały również remonty jezdni, chodników czy dróg dla rowerów. W 2018 roku przeznaczyliśmy na ten cel rekordową kwotę, co przełożyło się na setki tysięcy metrów kwadratowych nowej wygodnej infrastruktury dla kierowców, rowerzystów i pieszych.

Nasza praca to również bieżące działania mające na celu utrzymanie dróg i obiektów w dobrej kondycji. Oprócz podejmowania prac związanych z naprawami i konserwacją dbaliśmy również o estetykę przestrzeni miejskiej, usuwając tysiące nielegalnych reklam i obiektów.

Choć w 2018 roku udało się zrobić bardzo dużo, to zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze wiele pracy. Zapewniamy, że w dalszym ciągu będziemy wsłuchiwać się w Państwa głosy i kontynuować działania, które sprawią, że wszystkim nam będzie się żyło wygodniej i bezpieczniej.

Zapraszamy do lektury!

Pliki do pobrania

Dokument Data publikacji Pobierz
Raport roczny 2018 - wersja polskojęzyczna 14.05.2019
Typ pliku - pdf

pdf

Annual report 2018 - english version 14.05.2019
Typ pliku - pdf

pdf

Powered by Projectic.pl