ZDM/UM/DZP/83/PN/72/20 - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

Szczegóły zamówienia

Wykonanie inwestycji pn.: Część 1: Budowa drogi rowerowej od skrzyżowania Al. Stanów Zjednoczonych/Grenadierów po stronie wschodniej do ul. Męcińskiej wraz z kontraruchem w Czapelskiej i Męcińskiej; Część 2: Droga dla rowerów przy PKP Stadion; Część 3: Budowa brakującego odcinka ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Jana Olbrachta - ZDM/UM/DZP/83/PN/72/20

Kategoria ogłoszenia: Rozstrzygnięte

Data ogłoszenia: 08-09-2020

Wykonanie inwestycji pn.:

Część 1: Budowa drogi rowerowej od skrzyżowania Al. Stanów Zjednoczonych/Grenadierów po stronie wschodniej do ul. Męcińskiej wraz z kontraruchem w Czapelskiej i Męcińskiej; Część 2: Droga dla rowerów przy PKP Stadion; Część 3: Budowa brakującego odcinka ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Jana Olbrachta w kierunku stacji metra; Część 4: Remont chodnika i budowa ścieżki rowerowej wzdłuż Domaniewskiej; Część 5: Bezpieczne ulice: Conrada, Sokratesa i Przy Agorze – poprawa bezpieczeństwa przejść dla pieszych; Część 6: Przebudowa drogi dla rowerów i chodnika w ramach realizacji zadania  „Nowy chodnik i drzewa wyciszające na granicy Ursynowa i Mokotowa.

Części

Część 1: Budowa drogi rowerowej od skrzyżowania Al. Stanów Zjednoczonych/Grenadierów po stronie wschodniej do ul. Męcińskiej wraz z kontraruchem w Czapelskiej i Męcińskiej.

Część 2: Droga dla rowerów przy PKP Stadion.

Część 3: Budowa brakującego odcinka ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Jana Olbrachta w kierunku stacji metra.

Część 4: Remont chodnika i budowa ścieżki rowerowej wzdłuż Domaniewskiej.

Część 5: Bezpieczne ulice: Conrada, Sokratesa i Przy Agorze – poprawa bezpieczeństwa przejść dla pieszych.

Część 6: Przebudowa drogi dla rowerów i chodnika w ramach realizacji zadania  „Nowy chodnik i drzewa wyciszające na granicy Ursynowa i Mokotowa.

Termin składania dokumentów : 30-09-2020 10:00

Pliki do pobrania

Powered by Projectic.pl