ZDM/UM/DZP/9/PN/9/20 - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

Szczegóły zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. - ZDM/UM/DZP/9/PN/9/20

Kategoria ogłoszenia: Ogłoszone

Data ogłoszenia: 14-02-2020

Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.

Części

Część 1

Przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla projektu pn. „Sieć pasów rowerowych na „Starej Pradze”””

Część 2

Przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla projektu z budżetu partycypacyjnego pn. „Uzupełnienie sieci tras rowerowych na Śródmieściu”.

Część 3

Przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla projektu pn. „Rowerem OBOK ul. Stryjeńskich – budowa ścieżki rowerowej od Wąwozowej do Przy Bażantarni wraz z łącznikiem między drogą dla rowerów a parkingiem na wysokości posesji Stryjeńskich 12”

Część 4

Przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla projektu z budżetu partycypacyjnego pn. Realizacja projektu „Droga rowerowa wzdłuż ul. Gen. W Andersa (Muranów)”

Część 5

Przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla projektu z budżetu partycypacyjnego pn. Realizacja projektu „Połączenie Nadwiślańskiego Szlaku Rowerowego i Mostu Poniatowskiego dla ruchu rowerowego” wraz z projektem „Uciąglijmy ścieżkę rowerową wzdłuż Wisłostrady na Powiślu. Rowerem na ASP1 Śródmieście’ w części : „budowa DDR (odcinkami CPR) na odc. od ul. Jaracza do ul. 3 maja oraz uporządkowanie parkowania i zieleni (przesadzenia)” i „budowa DDR na odc. od ul. 3 maja do ul. Ludnej”.

Termin składania dokumentów : 25-02-2020 10:00

Pliki do pobrania

Powered by Projectic.pl