Białołęka 2027 - ZDM Warszawa

Wyszukiwarka

Menu główne

Białołęka 2027

Odporne na szron i parę lustro na skrzyżowaniu ul. Czeremchowej i Mehoffera

Skrzyżowanie ulic Czeremchowej i Mehoffera jest skrajnie niebezpieczne. Proponowany projekt w postaci montażu lustra drogowego odpornego na szron i parę pozwoli na bezpieczne włączanie się do ruchu pojazdów i rowerzystów jadących ulicą Czeremchową.

Stacja do samodzielnej naprawy rowerów przy skrzyżowaniu ul. Światowida i ul. Stefanika

Projekt obejmuje wykonanie stacji do samodzielnej naprawy rowerów + oznakowanie realizacji z budżetu obywatelskiego. Lokalizacja stacji przy głównej osi komunikacji rowerowej dzielnicy Tarchomin przebiegającej wzdłuż ul. Światowida.

Chodnik dla pieszych na ul. Mehoffera na odcinku od ul. Strumykowej do ul. Mehoffera 29 po stronie parku "Ogrody Mehoffera"

Budowa chodnika dla pieszych o długości ok 300m oraz szerokości 2m.

Budowa chodnika poprawi komfort oraz bezpieczeństwo poruszania się w tej okolicy.

Od kilku lat zauważalny jest w tym rejonie zwiększony ruch pieszy m. in. po oddaniu do użytkowania kolejnych osiedli przy ul. Mehoffera oraz ul. Talarowej a kolejne inwestycje są w toku.

Należy zauważyć, iż chodnik znajdujący się po drugiej stronie ulicy ma jedynie 1 metr szerokości, ciężko wyminąć się bezpiecznie dwoma wózkami z dziećmi.

Chodniki zamiast przedeptów na Żeraniu w rejonie Modlińskiej/Kowalczyka, Starowiślnej, Kanału Żerańskiego

Budowa chodników w miejscach istniejących przedeptów, które ułatwią poruszanie się pieszo w rejonie ulicy Starowiślnej, skrzyżowania Modlińska/Kowalczyka i Kanału Żerańskiego.

Lokalizacja projektu

Powered by Projectic.pl