Wilanów 2022 - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Wyszukiwarka

Menu główne

Wilanów 2022

Bezpieczny pieszy - doświetlenie przejść dla pieszych w Miasteczku Wilanów, na Zawadach i w Powsinie

Doświetlenie przejść dla pieszych w Miasteczku Wilanów (ul. Hlonda), na Zawadach (ul. Vogla) i w Powsinie (ul. Przyczółkowa).

Stan realizacji:

Zrealizowano budowę oświetlenia przejść dla pieszych przy ul. Przyczółkowej i przy ul. Vogla. Lokalizację przy ul. Hlonda wyłączono ze względu na brak możliwości zasilenia z istniejącej sieci energetycznej. Oświetlenie tego przejścia zostanie wybudowane wspólnie z budową oświetlenia ulicy Hlonda przez UD Wilanów, prawdopodobnie w 2023 roku.

Oświetlenie przejścia dla pieszych i przejścia pieszo-rowerowego przy skrzyżowaniu Klimczaka-Przyczółkowa

Projekt zakłada zwiększenie bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych, rowerzystów oraz osób poruszających się UTO na ulicy Franciszka Klimczaka poprzez zamontowanie oświetlenia LED. W pierwszej kolejności wykonany zostanie projekt budowlano – wykonawczy, a następnie na jego podstawie zamontowane zostaną 4 słupy oświetleniowe 5 m wraz z oprawami LED dedykowanymi do oświetlenia obu przejść.

Stan realizacji:

Projekt zrealizowano. W ramach projektu doświetlono przejście dla pieszych oraz przejazd rowerowy przed skrzyżowaniem Klimczaka/Przyczółkowa.

Powered by Projectic.pl