Moduły o obiektach zabytkowych - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

Moduły o obiektach zabytkowych

Wyszukaj

Grafika
Nazwa
Lokalizacja
Dzielnica
Kamienica Tomasza Lisowskiego Młynarska 7 Wola
Plac Muranowski Andersa 30 Śródmieście
Konkatedra Grochowska 365 Praga-Południe
Radiostacja Anna Marszałkowska 62 Śródmieście
Kamienica Jakuba Maraszewskiego „Pod Samsonem” Freta 5 Śródmieście
Gmach Miejskich Szkół Powszechnych Grójecka 93 Ochota
Pałac Kronenberga Hotel VIKTORIA Śródmieście
Dom pod Królami Hipoteczna 2 Śródmieście
Pałac Tyszkiewiczów Krakowskie Przedmieście 32 Śródmieście
Hotel Europejski Krakowskie Przedmieście 13 Śródmieście
Pałac Lubomirskich Pl. Żelaznej Bramy 2 Śródmieście
Pałac Czapskich Krakowskie Przedmieście 5 Śródmieście
Pałac Blanka Senatorska 14 Śródmieście
Teatr Wielki Pl. Teatralny Śródmieście
Pałac Uruskich Krakowskie Przedmieście 30 Śródmieście
Hotel Saski Pl. Bankowy 1 Śródmieście
Pałac Kossakowskich Nowy Świat 19 Śródmieście
Kościół Ewangelicko-Augsburski św.Trójcy Pl. Małachowskiego Śródmieście
Pałac Prymasowski Senatorska 13/15 Śródmieście
Pałac Małachowskich Senatorska 11 Śródmieście
Kamienica Roeslera i Hurtiga Krakowskie Przedmieście 79 Śródmieście
Hotel Bristol Krakowskie Przedmieście 42/44 Śródmieście
Pałac Zamoyskich Foksal 1/2/3 Śródmieście
Pałac Przebendowskich Al. Solidarności 62 Śródmieście
Kamienica Karola Bürgera Nowy Świat 35 Śródmieście
Kamienica Wawrzyńca Mikulskiego Nowy Świat 53 Śródmieście
Kamienica Feliksa Bentkowskiego Nowy Świat 49 Śródmieście
Kamienica Michała Zrazowskiego Nowy Świat 64 Śródmieście
Kamienica Andrzeja Strońskiego Nowy Świat 1 Śródmieście
Pałacyk Sanguszków Nowy Świat 51 Śródmieście
Kamienica Antoniego Strzałeckiego „Pod Gigantami” Al. Ujazdowskie 24 Śródmieście
Kamienica Władysława Ławrynowicza Al. Ujazdowskie 22 Śródmieście
Kamienica Jana Kulikiewicza Al. Ujazdowskie 49 Śródmieście
Kamienica Mikołaja Szelechowa Al. Ujazdowskie 15 (płot) Śródmieście
Willa Róż Al. Róż 1 (płot) Śródmieście
Willa Anieli Bławackiej Al. Ujazdowskie 13 Śródmieście
Willa Wilhelma Ellisa Raua Al. Ujazdowskie 27 Śródmieście
Willa S. i G. Śleszyńskich oraz J. Foxa Al. Ujazdowskie 25 (płot) Śródmieście
Kamienica Matiasa Taubenhausa Marszałkowska 72 Śródmieście
Pałac Jana Karnickiego Al. Ujazdowskie 39 Śródmieście
Pałacyk Aleksandra Rembielińskiego Al. Ujazdowskie 6A Śródmieście
Kościół Ewangelicko-Reformowany Al. Solidarności 74 Śródmieście
Synagoga Ortodoksyjna Twarda 6 Śródmieście
Wielka Synagoga Pl. Bankowy Śródmieście
Pałac Szaniawskich Miodowa 6/8 Śródmieście
Pałac Chodkiewiczów Miodowa 14 Śródmieście
Pałac biskupów krakowskich Miodowa 5 Śródmieście
Pałac Jabłonowskich Senatorska 16 Śródmieście
Pałac Mostowskich Nowolipie 2 Śródmieście
Gmach Giełdy i Banku Polskiego Pl. Bankowy 3/5 Śródmieście
Gmach Stowarzyszenia Techników Czackiego 3/5 Śródmieście
Gmach Tow. Zakładów Gazowych Kredytowa 3 Śródmieście
Gmach Szpitala św. Ducha Elektoralna 12 Śródmieście
Gmach Banku Dyskontowego Fredry 8 Śródmieście
Siedziba Komitetu Obywatelskiego "Solidarność", d. Gmach Banku Zachodniego Fredry 6 Śródmieście
Hotel Polonia Palace Al. Jerozolimskie 45 Śródmieście
Kamienica Hoserów Al. Jerozolimskie 51 Śródmieście
Kamienica Franciszka Łapińskiego Al. Jerozolimskie 55 Śródmieście
Kamienica Emila Wedla Szpitalna 8 Śródmieście
Kamienica Juliana Fuchsa „Pod Gryfami” Pl. Trzech Krzyży 18 Śródmieście
Kamienica Eleonory i Ludwika Walusińskich Bednarska 25 Śródmieście
Kamienica Buchbinderów Chmielna 30 Śródmieście
Kamienica Jacka Małachowskiego Senatorska 8 Śródmieście
Kamienica Józefa Kwiecińskiego „Pod Łabędziem” Mariensztat 9 Śródmieście
Kamienica Edwarda Raczyńskiego Pl. Małachowskiego 2 Śródmieście
Dom Probostwa św. Aleksandra Książęca 21 Śródmieście
Kamienica i Pałacyk Klubu Myśliwskiego Kredytowa 5/7 Śródmieście
Kamienica Władysława Marconiego Kopernika 15 Śródmieście
Kamienica Józefa Frageta Elektoralna 14 Śródmieście
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich Bracka 25 Śródmieście
Kamienica Józefa Grodzickiego Krakowskie Przedmieście 7 Śródmieście
Kamienica Stanisława Potockiego Krakowskie Przedmieście 17 Śródmieście
Gmach Teatru Polskiego Karasia 2 Śródmieście
Gmach Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych Pl. Małachowskiego 3 Śródmieście
Pałac Mniszchów Senatorska 34 Śródmieście
Pałac Wesslów Krakowskie Przedmieście 25 Śródmieście
Pałac Branickich Nowy Świat 18/20 Śródmieście
Pałac Staszica Nowy Świat 72 Śródmieście
Zamek Ostrogskich — Pałac Gnińskich Okólnik 1 Śródmieście
Zamek Ujazdowski Al. Ujazdowskie 6 Śródmieście
Pałac Bielińskich Królewska 27/29 Śródmieście
Gmach Resursy Obywatelskiej Krakowskie Przedmieście 64 Śródmieście
Oficyna Frontowa Warszawskiego Tow. Dobroczynności Bednarska 28 Śródmieście
Gmach Łazienek Teodozji Majewskiej Bednarska 2/4 Śródmieście
Zajazd „Dziekanka” Krakowskie Przedmieście 56 Śródmieście
Gmach Szpitala św. Rocha Krakowskie Przedmieście 24 Śródmieście
Bank Polski Bielańska 10 Śródmieście
Historyczna siedziba Banku handlowego w Warszawie Traugutta 7/9 Śródmieście
Gmach Tow. Kredytowego Ziemskiego Kredytowa 1 Śródmieście
Gmach Instytutu Głuchoniemych Pl. Trzech Krzyży 4/6 Śródmieście
Budynki Rogatek Mokotowskich Pl. Unii Lubelskiej (1) Śródmieście
Budynki Rogatek Mokotowskich Pl. Unii Lubelskiej (2) Śródmieście
Gmach Biblioteki Ordynacji Krasińskich Okólnik 9 Śródmieście
Gmach Filharmonii Warszawskiej Jasna 5 Śródmieście
Gmach Hipoteki Al. Solidarności 58 Śródmieście
Gmach Banku Towarzystw Spółdzielczych „Pod Orłami” Jasna 1 Śródmieście
Gmach Ministerstwa Wyznań Religijnych i Oświecenia Publicznego Al. Szucha 25 Śródmieście
Gmach Główny Politechniki Warszawskiej Pl. Politechniki Śródmieście
Gmach Tow. Ubezpieczeń „Prudential” Pl. Powstańców Warszawy 9 Śródmieście
Gmach Towarzystwa Telefonicznego „Cedergren” tzw. Pasta Zielna 39 Śródmieście
Gmach Obserwatorium Astronomicznego Al. Ujazdowskie 4 Śródmieście
Gmach Polskiego Tow. Higienicznego Karowa 31 Śródmieście
Gmach Tow. Biblioteki Publicznej Koszykowa 26 Śródmieście
Gmach V Gimnazjum Męskiego Koszykowa 55 Śródmieście
Hala Targowa „Koszyki” Koszykowa 63 Śródmieście
Gmach Gimnazjum Żeńskiego Cecylii Plater-Zyberk Piękna 24/26 Śródmieście
Gmach Akademii Sztuk Pieknych Wybrzeże Kościuszkowskie 37 Śródmieście
Wodozbiór „Gruba Kaśka” Al. Solidarności Śródmieście
Kamienica Ignacego Nowickiego Krakowskie Przedmieście 89 Śródmieście
Kamienica Leszczyńskich Krakowskie Przedmieście 87 Śródmieście
Kamienica Józefa Skalskiego Krakowskie Przedmieście 45 Śródmieście
Kamienica Cechu Krawców Krakowskie Przedmieście 41 Śródmieście
Kamienica i Pałacyk Stanisława Ursyn-Rusieckiego Lwowska 13 Śródmieście
Kamienica Firmy Budowlanej „Rogóyski, Horn i Rupiewicz” Lwowska 17 Śródmieście
Kamienica Maksymiliana Harczyka Jasna 10 Śródmieście
Kamienice Jana Petyskusa Wierzbowa 9/11 Śródmieście
Gmach Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego Foksal 19 Śródmieście
Kamienica Rodryga Mroczkowskiego Mokotowska 57 Śródmieście
Pawiak Dzielna 24 Śródmieście
Gmach Fabryki Kapeluszy, Czapek i Filcu „Kriegel, Würfell i S-ka” Tarczyńska 8 Ochota
Collegium Nobilium Miodowa 22/24 Śródmieście
Pałac Krasińskich Krasińskich 3/5 Śródmieście
Pałac Paca Miodowa 15 Śródmieście
Pałac Zamoyskiego „Dom Interesu” Nowy Świat 67 Śródmieście
Fragment muru Getta Sienna 55 Wola
Kolonia Śliwice Gersona 3 Praga-Północ
Kolonia Śliwice Szernera 3 Praga-Północ
”Wachlarz” Puławska 103A Mokotów
GIEŁDA Królewska 14 Śródmieście
Kolegium Bobolanum kościół św. A. Boboli Mokotów
Kamienica Icka Hersza Jahrmana Ząbkowska 11 Praga-Północ
Kamienica Róży Kwiatkowskiej Ząbkowska 13 Praga-Północ
Dom Elżbiety Barbary Podbielskiej Ząbkowska 14 Praga-Północ
Kamienica Władysława Sikorskiego Ząbkowska 3 Praga-Północ
Kamienica Szmula Kaliny Ząbkowska 7 Praga-Północ
Gmach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Al. Ujazdowskie 1/3 (1) Śródmieście
The Edifice of the Primer Minister's Office Al. Ujazdowskie 1/3 (2) Śródmieście
The Edifice of the Primer Minister's Office Al. Ujazdowskie 1/3 (3) Śródmieście
Gmach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Al. Ujazdowskie 1/3 (4) Śródmieście
Gmach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów/The Edifice of the Primer Minister's Office Al. Szucha 14 Śródmieście
Cytadela Aleksandrowska Czujna (brama) Żoliborz
Dolina Szwajcarska Sieroszewskiego (mur) Śródmieście
Kamienica Karola Bagieńskiego Chmielna 122 Wola
Budynek mykwy Kłopotowskiego 31 Praga-Północ
Wojskowy dom mieszkalny Grójecka 104 Ochota
Osiedle „Zdobycz Robotnicza” Shroegera 72 Bielany
Stary Dom Poselski Wiejska 4/6/8 budynek K Śródmieście
Sejm Wiejska 4/6/8 budynek C Śródmieście
Budynek Komisji Sejmowych Wiejska 4/6/8 budynek G Śródmieście
Kamienica Karskich Wiejska 19 Śródmieście
Kościół Braci Mniejszych Kapucynów p.w. Przemienienia Pańskiego Miodowa 13 Śródmieście
Kościół p.w. Wniebowzięcia NMP i św. Józefa Oblubieńca Krakowskie Przedmieście 52/54 Śródmieście
Kawiarnia Niespodzianka Pl. Konstytucji 6 Śródmieście
Budynek magazynu warsztatowego kolei warszawsko-terespolskiej Targowa 12 (dalekie podwórze) Praga-Południe
Pałacyk Cukrowników Mokotowska 25 Śródmieście
Szary Dom Wiślana 2 Śródmieście
Fabryka Koronek Burakowska 5/7 Wola
Osiedle Grabkowo Przemysława 14 (płot) Ursus
Dom Władysława-Jana Grabskiego Przemysława 7 (płot) Ursus
Acherówka Sławka 2 Ursus
Dom ks. Baudouina Nowogrodzka 75 Ochota
Zakłady Mechaniczne „Ursus” Traktorzystów 24 Ursus
Cmentarz piastowskiej parafii p.w. Matki Bożej Częstochowskiej Rakuszanki (ogrodzenie cmentarza) Ursus
Kamienica Nyców Jagiełły 2 Ursus
Kamienica fabryczna Spokojna 7 Wola
Belweder Belwederska/Klonowa Śródmieście
Belweder Belwederska/Bagatela Śródmieście
Dworzec Centralny Dworzec Centralny / Jerozolimskie Śródmieście
Dworzec Centralny Dworzec Centralny / E. Plater Śródmieście
Dworzec Centralny Dworzec Centralny / E. Plater (pętla) Śródmieście
”Różyczka” Starego Doktora 1 Wawer
Gmach Wychowawczy Warszawskiej Gminy Starozakonnych im. Michała Bergsona Jagiellońska 28 Praga-Północ
Liceum im. Króla Władysława IV Jagiellońska 38 Praga-Północ
Dawny Żydowski Dom Akademicki Sierakowskiego 7 Praga-Północ
Koszary Gwardii Konnej Koronnej Chłodna 3 Wola
Zespół Szkół nr 112 Otwocka 3 Praga-Północ
Most Księcia Józefa Poniatowskiego Most Księcia Józefa Poniatowskiego / Wieżyca - Satdion Narodowy Praga-Południe
Most Księcia Józefa Poniatowskiego Most Księcia Józefa Poniatowskiego / Wieżyca - al. 3 maja Śródmieście
Kamienica Jakuba Lindenfelda Ujazdowskie 16 Śródmieście
Gmach Pocztowej Kasy Oszczędności Świętokrzyska 31/33 Śródmieście
Kamienica Spółdzielni Mieszkaniowej „3 maja” Al 3 Maja 5 Śródmieście
Gmach Państwowego Banku Rolnego Nowogrodzka 50/54 Śródmieście
Kamienica Bagińskich Kopernika 34 Śródmieście
Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie Kawęczyńska 53 Praga-Północ
Kompleks zabudowań zajezdni tramwajowej Praga Kawęczyńska 16 Praga-Północ
Drewniak Burkego Kawęczyńska 26 Praga-Północ
Zespół zabudowań Warszawskiego Młyna Parowego Objazdowa 2 Praga-Północ
Kamienica Wasiutyńskich Okolska 3 Mokotów
Kościół katolicki p.w. Stygmatów św. Franciszka Serafickiego (OO. Franciszkanie) Zakroczymska 1 Śródmieście
„Dom Dżokeja” (tzw. Czerwoniak) Barwna 8 Ursynów
Nasz Dom Aleja Wyzwolenia 34 Bielany
Kamienica architekta Piotra Frydrycha Jasna 26 Śródmieście
Kamienica Wernera Bednarska 26 Śródmieście
Dom pomocy EZRA Patriotów 77 Wawer
Kolonia Wawelberga Górczewska 15 Wola
Pałac Dziewulskich Al. Ujazdowskie 33/35 Śródmieście
Warszawska Piekarnia Mechaniczna Stolarska 2/4 Praga-Północ
Zespół kamienic i bazar Stalowa 37 Praga-Północ
Fabryka Wyrobów Żelaznych Konstrukcji i Ornamentów „H. Zieleziński” Konopacka 17 Praga-Północ
Dom i Magazyn Spółki Akcyjnej Handlu Towarami Żelaznymi Białostocka 22 Praga-Północ
Fabryka Wyrobów Gumowych „Brage” 11 Listopada 22 Praga-Północ
Synagoga Praska Kłopotowskiego/Jagiellońska (ogrodzenie_placu_zabaw) Praga-Północ
Koszary V oddziału Straży Ogniowej Marcinkowskiego 2 Praga-Północ
Zespół Kamienic Targowa 50/52 Praga-Północ
Gmach Szkoły Technicznej Kolei Warszawsko-Terespolskiej Brzeska 12 Praga-Północ
Dom Zespołu Ognisk Wychowawczych Środkowa 9 Praga-Północ
Zespół Domów Składowych Inżynierska 3 Praga-Północ
Rogatka Bródnowska 11 listopada 68 Praga-Północ
Kamienica Targowa 48 Praga-Północ
Osiedle Praga I Ratuszowa 10 Praga-Północ
Kamienica Anny Koźmińskiej Żelazna 64 Wola
Kamienica Pod Zegarem Chłodna 20 Wola
Pałacyk Bogusławskiego Żelazna 97 Wola
Urząd Gminy Letnisko-Falenica Włokiennicza 54 Wawer
Dworzec Petersburski Wileńska 25 Praga-Północ
Fabryka Ludwika Barwicha i Aleksandra Junga Inżynierska 5 Praga-Północ
Fort Legionów Zakroczymska 12 Śródmieście
Kamienice Chocimska 33 Mokotów

Powered by Projectic.pl