Awaryjna naprawa ul. Piastów Śląskich - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Menu główne

06-12-2021

Awaryjna naprawa ul. Piastów Śląskich

W trybie awaryjnym naprawimy nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich na odcinku od ul. Żołnierzy Wyklętych do ul. Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu. Roboty rozpoczną się we wtorek, 7 grudnia, o godzinie 6.00.

Rozpoczęcie prac na ul. Piastów Śląskich zaplanowano na wtorek, 7 grudnia, od godz. 6.00.

Obie jezdnie ulicy zostaną wyłączone z ruchu przed skrzyżowaniem z ul. Żołnierzy Wyklętych do wjazdu do siedziby Automobilklubu Polski. Podczas prac nie będzie możliwości wjazdu i wyjazdu z ul. R. Popiołka i ul. Żołnierzy Wyklętych na ul. Piastów Śląskich. Ulicą Żołnierzy Wyklętych od strony ul. Powstańców Śląskich będzie można dojechać wyłącznie do skrzyżowania z ul. K. Miarki i W. Korfantego. Tu, obowiązywać będzie nakaz skrętu w lewo lub w prawo.

Prace mają zakończyć się w środę, 8 grudnia, o godz. 20.00.

Komunikacja miejska

Na czas prac autobusy linii 122, 171 i 201 zmienią swoje trasy. Linia 122 zostanie skierowana na objazd ulicami: Wrocławską, Powstańców Śląskich i J. Kochanowskiego. Autobusy linii 171 pojadą ulicami: Wrocławską, Powstańców Śląskich, J. Conrada. Autobusy linii 201 we wszystkich kursach ominą ulice Żołnierzy Wyklętych i Piastów Śląskich ul. Powstańców Śląskich.

W czasie prac nie będą funkcjonowały przystanki  autobusowe Rodła 01 i 02.

Powered by Projectic.pl