Wdrożenia - Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie

Wyszukiwarka

Menu główne

Wdrożenia

  2024

 • „PRZEDSZKOLNA ULICA” PRZY PRZEDSZKOLU NR 308 IM. „KRASNALA HAŁABAŁY”

  „PRZEDSZKOLNA ULICA” PRZY PRZEDSZKOLU NR 308 IM. „KRASNALA HAŁABAŁY”

  Przedszkole nr 308 im. „Krasnala Hałabały” jest pierwszym przedszkolem, w którego bezpośrednim otoczeniu wprowadziliśmy zmiany wzorowane na „szkolnych ulicach”. Na prośbę rodziców oraz po rozmowach z Dyrekcją i społecznością szkolną zdecydowaliśmy o konieczności wprowadzenia zmian …

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2023

 • „Szkolna ulica” przy Szkole Podstawowej nr 303

  „Szkolna ulica” przy Szkole Podstawowej nr 303

  Przy Szkole Podstawowej nr 303 od 20 października rusza „Szkolna ulica”. W godzinach szczytu porannego będzie obowiązywał zakaz ruchu na ulicy Koncertowej, w rejonie budynku szkoły Koncertowa 4. wprowadzona zostaje również Strefa zamieszkania.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2022

 • „Szkolna ulica” przy Szkole Podstawowej nr 375 i Przedszkolu nr 198

  „Szkolna ulica” przy Szkole Podstawowej nr 375 i Przedszkolu nr 198

  Przy Szkole Podstawowej nr 375 oraz Przedszkolu nr 198 od 16 września rusza „Szkolna ulica”. W godzinach szczytu porannego będzie obowiązywał zakaz ruchu na drodze wewnętrznej prowadzącej do obydwu tych placówek, aby uczniowie i przedszkolaki mogli bezpiecznie dotrzeć na zajęcia.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • „Szkolna ulica” i bezpieczniejsze przejścia dla pieszych przy Szkole Podstawowej nr 381

  „Szkolna ulica” i bezpieczniejsze przejścia dla pieszych przy Szkole Podstawowej nr 381

  Szkoła Podstawowa nr 381 będzie kolejną placówką, przy której wdrożone zostaną zmiany w ramach programu Droga na szóstkę. Wprowadzamy „Szkolną ulicę”, a także poprawiamy widoczność na przejściu dla pieszych, aby uczniowie mogli bezpiecznie poruszać się w drodze do i ze szkoły.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2021

 • „Szkolna ulica” przy Szkole Podstawowej nr 323 i Przedszkolu nr 50

  „Szkolna ulica” przy Szkole Podstawowej nr 323 i Przedszkolu nr 50

  Pierwsza stołeczna „Szkolna ulica” została wprowadzona przy Szkole Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków oraz Przedszkolu nr 50. 1 września 2021 roku zaczął obowiązywać tam zakaz wjazdu w godzinach porannych pod obydwie placówki. Dzięki temu dzieci i młodzież zyskały 3 kwadranse na bezpieczne dotarcie za poranne zajęcia. Bez spalin, hałasu i chodników zastawionych przez samochody.

  CZYTAJ WIĘCEJ

Powered by Projectic.pl